הלייקרס ובוסטון חזרו לחיים

בוסטון האלופה לא לקחה שבויים ופירקה את אורלנדו 94:112 בדרך ל-1:1 בסידרה. גם הלייקרס הביסה את יוסטון 98:111 והשוותה ל-1:1 במשחק בו הורחקו דרק פישר ורון ארטסט

יום חמישי 07 מאי 2009
מערכת TELESPORT
לאחר שניצחו במשחק הראשון ולקחו את יתרון הביתיות , חיפשו אורלנדו ויוסטון לעשות סנסציה ולנצח את שני משחקי החוץ . זה לא הלך לפי התוכניות . הסדרות בשוויון ועכשיו נוסעים לפלורידה ולטקסס להמשך המשחקים .

 בוסטון - אורלנדו 94:112 ( 1:1 בסידרה )

כמו בסידרה מול שיקאגו , גם הפעם לא נבהלה האלופה מאיבוד יתרון הביתיות על ידי הפסד במשחק הראשון , התאוששה ומחצה את אורלנדו שתחזור לפלורידה עם ניצחון חוץ אחד , יתרון הביתיות והרבה תקוות .

כבר בתחילת המשחק הגיעו המארחים ליתרון דו ספרתי . אורלנדו לא נבהלה והתליחה לצמצם להפרש חמש בסיום הרבע הראשון , 21:26 .
בוסטון לא השארירה ספק בנוגע לזהות המנצחת כבר ברבע השני . משחק אדיר של אדי האוס הוביל את המקומיים ל25:35 ברבע ול46:61 במחצית .


גם ברבע השלישי לא הראתה אורלנדו אפילו שביב של אפשרות חזרה . דוויט האוורד במשחק פשור לא הצליח לסחוף את חבריו לקאמבק . מהצד השני רג'ון רונדו , קנדריק פרקינס וריי אלן הובילו את בוסטון ליתרון 64:86 בסיום הרבע השלישי .
הרבע הרביעי היה כולו גארבג' טיים שהסתיים בתוצאה 94:112 לבוסטון שמשווה את הסידרה ל 1:1 .
הצטיין בבוסטון אדי האוס עם 31 נקודות . ריי אלן הוסיף 22 משלו .
באורלנדו , רשארד לואיס ומיכאל פייטרוס הובילו את הקלעים עם 17 נקודות כל אחד .

לייקרס - יוסטון 98:111 ( 1:1 בסידרה )

כבר לאחר שבע דקות הובילו הלייקרס ביתרון דו ספרתי . ליוסטון לא היה מענה  לקובי בראיינט ופאו גאסול אשר סיימו את הרבע עם 13 נקודות כל אחד . ביוסטון בלט רון ארטסט עם 10 נקודות . הרבע הסתיים בתוצאה 25:39

הרבע השני היה כולו יוסטון . תוך 7 דקות הצליחה יוסטון להוביל למרות עבירה שלישית של יאו מינג שהוציאה אותו לדקות מרובות מחוץ לפרקט . בסיום המחצית שוויון 57 .

כבר בפתיחת האבע השלישי החזירה לוס אנג'לס את היתרון הגדול ושוב היה זה רון ארטסט שהשאיר את יוסטון במרחק סביר . אך גם ארטסט בשיאו לא יכול לעזור כאשר יאו מינג נמצא עם 4 עבירות ועם שתי נקודות בלבד עד לסיום הרבע שמסתיים בתוצאה 77:86 ללייקרס . אך האירוע המעניין אירע 12 שניות לסיום הרבע . דרק פישר תיקל בפראות את לואיס סקולה והורחק לחדר ההלבשה . ייתכן אף כי יספוג עונש השעיה מהמשחק השלישי .

שש דקות בתוך הרבע הרביעי וגם רון ארטסט מושעה מהמשך המשחק בגלל היתקלות עם קובי בראיינט . בניגוד לעבירה הברוטאלית הקשה של דרק פישר , קשה להבין על מה הורחק ארטסט . בסיום 98:111 ללוס אנג'לס שתיסע לטקסס על מנת להשיב לעצמה את יתרון הביתיות

תמונות: גטי אימג'

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק