בוזגלו קיבל פרחים באימון

אוהדי מכבי ת"א הגיעו לאימון הקבוצה בקרית שלום והגישו זר פרחים ומכתב מרגש למאור בוזגלו

יום שישי 08 מאי 2009
אשר גולדברג
אוהדי מכבי ת"א רוצים לפתוח דף חדש עם חלוץ הרכש מאור בוזגלו ורוצים לעודד את השחקן אחרי הקנס שספג בסכום של 50 אלף דולר בגין התבטאויות של אביו יעקב. 

הבוקר הגיעו לאימון מכבי ת"א שמונה נציגים מכל פלגי חוגי האוהגים והגישו לבוזגו הנרגש זר פרחים ענק ומכתב אישי עליו היה כתוב: "אוהבים אותך, רוצים אותך לשנים רבות, אבל אם תרצה דרך עונה טובה והישג ללכת לאירופה נתמוך בך. מאחלים לך מזל טוב לקראת החתונה הקרובה עם מירן".

מכבי תעמוד אחרי אבו חצירה

במידה ולא יושג במהלך החודש הנוכחי הסדר להעברת החלוץ שמעון אבו חצירה מהפועל פ"ת למכבי ת"א, יבקש אבו חצירה בגיבוי מכבי ת"א את עזרת הוועדה למעמד השחקן אשר תקבע את המחיר על כרטיס השחקן.

נכון לעכשיו הדרישה של הפועל פ"ת ושל אריק אייזיקוביץ, הטוען גם הוא לבעלות על הכרטיס, גבוהות כספית ואינן מקובלות על מכבי ת"א. במכבי מאמינים שהמחיר שייקבע בוועדה, יאפשר להם להחתים את אבו חצירה על חוזה ארוך טווח לארבע שנים.

בינתיים אין המשך למו"מ בין מיכאל זנדברג, שסיים את חוזהו בבית"ר ירושלים, למכבי ת"א. נכון לעכשיו ישנה אי בהירות סביב התקציב שיציב אלכס שניידר לעונה הקרובה. העלויות והשכר של זנדברג גבוהים על מכבי ת"א, שמשהה את המשך הדיבורים. זנדברג אמור לעבור ניתוח בקע ויהיה כשיר לאימונים בתחילת הקיץ בסוף חודש יוני. 

גם קשר הפועל עכו, תומר תייר נמצא על הכוונת של מכבי ת"א, שעשויה לצרפו לסגל שלה אם זה יעניין את אבי נמני.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק