מגאת' בשאלקה, אדריאנו בפלמנגו

פליקת מגאת', מאמנה המצליח של וולפסבורג, חתם בשאלקה לארבע העונות הבאות. אדריאנו, חלוצה הברזילאי המתוסכל של אינטר, חתם בפלמנגו וינסה להחיות את הקריירה שלו במועדון הפאר הברזילאי

יום חמישי 07 מאי 2009
אסף בילגורי
למרות שהוא מוליך את וולפסבורג לאליפות היסטורית, פליקת מגאת', המאמן המעוטר של הזאבים, יעזוב את הקבוצה בתום העונה ויצטרף לשאלקה.

כלי התקשורת בגרמניה מאשרים שפליקס מג'את חתם בשאלקה לארבע העונות הקרובות, זאת אחרי שהוא הסכים להתיר את חוזהו בוולפסבורג בסוף העונה.

מגאת', שפוטר ב-2007 מביירן מינכן, למרות שהצעיד את הבווארים לשני דאבלים רצופים, מוליך את וולפסבורג לעונה חלומית, כאשר הזאבים מוליכים את הבונדסליגה ונמצאים בדרך לתואר אליפות היסטורי.

רגע לפני שהוא מצטרף לשאלקה, מגאת' ינסה לזכות בתואר אליפות שלישי בקריירה שלו עם וולפסבורג. לוולפסבורג נותרו 4 משחקים מול שטוטגארט, בורוסיה דורטמונד, האנובר ו-ורדר ברמן עד לתום העונה, כאשר היא זקוקה לשלושה ניצחונות כדי להבטיח את אליפות הבונדסליגה.

השם החם אשר מועמד להחליף את מגאת' בעונה הבאה בוולפסבורג הוא לא אחר מאשר פרנק ראייקארד, המאמן ההולנדי שהצעיד את ברצלונה לשתי אליפויות רצופות, אך סיים את דרכו במועדון הקטלוני בתום העונה הקודמת ומאז נותר ללא קבוצה.

אדריאנו ינסה להחיות את הקריירה בברזיל

עכשיו זה רישמי, אדריאנו חלוצה הברזילאי המתוסכל של אינטר חתם בפלמנגו, מועדון הפאר הברזילאי, בו הוא כיכב כבר בעבר. החלוץ בן ה-27 התיר את חוזהו באינטר ורק לפני כמה ימים הודיע כי הוא שוקל פרישה בעקבות בעיות אלכוהול ודיכאון.

למרות ההצהרות והתקופה הרעה שלו, אדריאנו הוחתם ע"י פלמנגו, שהיתה מוכנה לקחת סיכון ולהחתים אותו וכבר הודיעה על כך באתר הרישמי שלה.

אדריאנו ינסה לחקות את חברו הברזילאי, רונאלדו שהצטרף לקורינתיאנס אחרי פציעה ארוכה ועונה רעה במילאן, אך למרות זאת הוא הצליח להוביל את המועדון הברזילאי לאליפות הפאוליסטה.

תמונות: גטי אימג'

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק