0

הוכחתי שאני אדום

מייקל אואן, שנחשב בעבר לסמל של ליברפול, כבש ׫ער ניצחון דרמטי בתוספת הזמן וסידר ליונייטד ניצחון 3:4 על הסיטי: "הוכחתי את הנאמנות שלי ליונייטד". פרגוסון: "היינו צריכים לנצח 0:7"

יום ראשון 20 ספטמבר 2009
מערכת TELESPORT
 הדרבי שנערך הצהריים ߑין מנצ'סטר יונייטד למנצ'סטר סיטי, ייזכר עוד הרבה שנים בזכות הכדורגל המדהים שהיה בו, כמות השערים שנפלו בו, היכולת המזהירה של ראיין גיגס, אבל גם ובעיקר בזכות שער הניצחון הדרמטי של מייקל אואן עבור היונייטד בדקה ה-94.

החלוץ האנגלי, שלבש 8 שנים את מדי ליברפול, ממנה עבר לריאל מדריד ולניוקאסל, הצטרף הקיץ בהעברה חופשית ליונייטד, היריבה המושבעת של ליברפול, אך הוכיח כמה הוא נאמן למדים החדשים שלו.

אואן, התראיין אחרי המשחק המדהים ואמר: "המעבר של ליונייטד עשה הרבה רעש, אבל ברגע שהצטרפתי לקבוצה הזו אני כולי אדום ושמח להגיע למועדון כזה גדול. למרות השער הדרמטי שלי, הגיע לנו לנצח עוד הרבה לפני כן. עשינו טעויות לא אופייניות בהגנה, אבל אני שמח שניצחנו בסופו של דבר".

דארן פלטשר, עוד אחד מגיבורי Ӕמשחק שכבש צמד אמר: "היה משחק בלתי רגיל. הוכחנו מאיזה חומר אנחנו עשויים. הגולים שספגנו נבעו מטעויות שלנו, אבל בסופו של דבר השגנו את הניצחון היקר".

אלכס פרגוסון, משוכנע שקבוצתו היתה צריכה להביס את הסיטי: "נתנו לסיטי 3 גולים במתנה. זה היה יכול להיות מביך, יכולנו לנצח היום 0:6 או 0:7, אבל בסיום ניצחנו באחד הדרבים הגדולים שנראו פה. סתמנו היום לסיטי את הפה".

תגובות

טלספורט בפייסבוק