הלייקרס והמג'יק עלו ל-1:2

בוסטון לא נראו הלילה כמו אלופים כשהובסו באורלנדו ונמצאים כעת בפיגור 1:2 בסדרה. הווארד ולואיס הצטיינו. הלייקרס גם עלו ליתרון 1:2 על הרוקטס. ברייאנט הצטיין, ארטסט שוב הורחק

שבת 09 מאי 2009
אור בס
 ככה לא נראית אלופה. ככה נראית עלובה. המגי'ק עם שלישית החלומות שלה (הווארד, לואיס וטורקוגלו) הראתה לבוסטון מאיפה משתין הדג ועלתה ליתרון 1:2 בסדרת חצי גמר המזרח. הלייקרס דווקא נראו טוב מאוד הלילה ויצטרכו להימנע ממעידה ביום רביעי השבוע בכדי שיוכלו להגיע למשחק החמישי בלב שקט ולעלות לגמר האזורי. קוביי ברייאנט שיחק היטב.

אורלנדו-בוסטון  96:117  ( המצב בסדרה: 1:2 )

משחק איום ונורא של האלופה, שנראית כרגע כמו האלופה היוצאת. ללא קווין גארנט, עם ראז'ון רונדו שסוחב פציעה ופול פירס וריי אלן העייפים והשבעים, הסלטיקס הפגינו משחק עלוב, לא נלחמו כמו שהיו צריכים במעמד שכזה וספגו תבוסה מוצדקת לאורלנדו. 

המג'יק לעומתם, קלעו ב-59.1% מהשדה, שיא חדש למועדון, וב-50% מהשלוש ועלו ליתרון 20 נקודות כבר במחצית הראשונה. בהמשך, ניסו הסלטיקס לנצל את ירידתו לספסל של הווארד, שצבר ארבע עבירות, אך הצליחו לצמק את ההפרש עד שבע נקודות בלבד ולא הוסיפו עוד.

ללא ראפר אלסטון המושעה וג'אמיר נלסון הפצוע, המג'יק הציגו שלישיה מעולה בדמות דוויט הווארד, שלמרות ששיחק רק שתי דקות ברבע הרביעי, סיים עם 17 נקודות, 14 ריב ו-5 חסימות באמתחתו, אליו הצטרפו ראשרד לואיס והיידו טורקוגלו, שקלעו 52 נקודות בצוותא, 28 מתוכן שייכות ללואיס.

פול פירס היה היחיד שעוד ניסה בבוסטון, כשסיים עם 27 נקודות, אבל קלע רק 6 מ-15 מהשדה. ראז'ון רונדו ואדי האוס הציגו אף הם משחק סביר וסיימו עם 15 נק' כ"א. 

בסיום התבטא דוק ריברס, מאמן הסלטיקס, ואמר: " ההגנה שלנו הייתה נוראית. הם קלעו כל זריקה. הרגשתי שהם תוקפים ואנחנו רק מנסים להגיב לאורך כל הערב."

יוסטון-ל.א לייקרס 108:94 (המצב בסדרה: 2:1 )

הלייקרס השיבו לעצמם את יתרון הביתיות לאחר הנצחון הקליל על הרוקטס. 

הלייקרס שלטו במשחק לכל אורכו, כשגם הפעם על הקונצרט מנצח קובי ברייאנט, שקלע מכל טווח ועשה כלל העולה על רוחו על הפרקט. ברייאנט סיים עם 33 נקודות במאזנו, כשקלע 11 מ-28 מהשדה. הלייקרס ירדו להפסקה ביתרון 46:50, אך משחק הגנה איכותי שלהם מול יאו מינג הפצוע והכבד, תקע את הרוקטס

דקה מן הסיום ובפיגור 8 נקודות, הורחק בשנית רון ארטסט, בגלל עבירה גסה על גאסול, וזאת לאחר שכבר הורחק במשחק הקודם. 

לאמאר אודום הצטיין גם כן בשורות הלייקרס, עם 16 נק' ו-13 ריב'. פאו גאסול וטרבור אריזה (13 נק' כ"א) גם כן בלטו. ארטסט, שהורחק, סיים עם 25 נק' ועימו גם יאו מינג עם 19 נק' ו-14 ריב'.

המשחק הרביעי בסדרה ייערך מחר בלילה ואם יוסטון רוצה לחזור לסדרה, היא חייבת לדעת כיצד לעצור את ברייאנט, אחת ולתמיד.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק