אגיאר רוצה את ביתר לידיו

ספונסר בית"ר ירושלים, גומא אגיאר נחת הבוקר ברוסיה יחד עם היו"ר איציק קורנפיין. השניים יערכו פגישה משולשת עם הבעןים ארקדי גאידמק, שבינתיים חוייב לשלם 22 מיליון דולר לבעלי "אמריס"

יום שני 21 ספטמבר 2009
אשר גולדברג

 ספונסר בית"ר ירושלים, גומא אגיאר והיו"ר איציק קורנפיין, המריאו מיד עם צאת החג לרוסיה, שם יקיימו פגישה השניים בימים הקרובים פגישה משולשת עם הבעלים של הקבוצה ארקדי גאידמק.

על ߔפרק יהיה עתידה הניהולי של בית"ר ירושלים. המטרה תהיה לנסות להגיע להסדר עם הנושים, על מנת שיתאפשר להעביר את הקבוצה מידיו של גאידמק לידי אגיאר.

איציק קורנפיין, היו"ר של הקבוצה הבהיר את מטרת הפגישה לאתר הרשמי ואמר: "הפגישה המשולשת היא פӒישה שדיברנו עלייה מזמן ואני שמח שעכשיו יצא לנו לקיים אותה. זאת פגישה ראשונה בין מר גומא אגיאר ומר ארקדי גאידמק והם יכירו אחד את השני. בין היתר גם הנושא של בית"ר ירושלים יעלה על הפרק".

ובינתיים גאידמק ממשיך להסתבך עם הנושים בישראל. בית המ۩פט המחוזי פסק היום כנגד ארקדי גאידמק, שעליו לשלם קרוב ל-23 מיליון דולר + ריבית  ושכ"ט בגובה 500,000 ₪.
 
פסק הדין ניתן בהמשך להמרצת פתיחה שהוגשה על ידי עורך הדין אלקס הרטמן, בשם איש העסקים ההונג קונגי בלרם צינראי וחברת קיטאל החזקות ופיתוח בינלאומי של לוי קושניר.

בתוך כך, חזרה הקבוצה לאימונים, אחרי פגרת החג. אבירם ברוכיאן, שיחליט בקרוב האם לעבור ניתוח בבירכו הפגועה, יקבל מנוחה במשחק גביע הטוטו ביום רביעי מול הפועל ת"א, במטרה להיות כשיר למשחק הליגה במחזור הקרוב מול הפוߢל פ"ת.

טוטו תמוז, שהציג יכולת מצויינת וכבש צמד במחזור הליגה הקודם בו ניצחה בית"ר 1:3 את מכבי פ"ת, עשוי לפתוח בהרכב על חשבונו של עמית בן שושן.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק