חשבנו על יום רביעי

הראש של דדי בן דיין וחבריו לקבוצה היה בחצי גמר הגביע: "לא נראינו טוב, זה מאוד מאכזב. חשוב מאוד לסיים את העונה עם טעם טוב". רן בן שמעון: "אנחנו מתכוונים להיאבק עד הרגע האחרון"

שבת 09 מאי 2009
מערכת TELESPORT
מכבי נתניה הובסה הערב (שבת) בביתה, 3:1 ע"י קרית שמונה. כובש השער הבודד של הצהובים-שחורים,  דדי בן דיין אמר בסיום: "אני לא זוכר תוצאה כזאת בבית. הגול שכבשתי לא מעניין אותי, התצוגה היתה רעה מאוד. לא נראנו טוב, כנראה שחשבנו על יום רביעי. זה מאוד מאכזב. חשוב מאוד לסיים את העונה עם טעם טוב". 

על העובדה שחיימוביץ' וזפאטה לא ייקחו חלק בחצי הגמר בעקבות כרטיס אדום שספגו היום הוסיף המגן: " זואבידה מאוד גדולה, אנחנו צריכים את כל הסגל שלנו לקראת חצי הגמר. חבל מאוד, אבל לגבי שיפוט אף פעם לא דיברתי וגם עכשיו לא אגיד מילה על השופט". 

רן בן שמעון הרשה לעצמו לחייך ואמר: "זו שמחה שמשתחררת היום, לא לחץ. התגובות בק"ש אחרי ניצחון ואחרי הפסד הן אותו דבר. עשינו היום צעד ראשון וקטן. אנחנו מאוד רחוקים ממקום מבטחים, אבל נתנו הצהרה שאנחנו מתכוונים להיאבק עד הרגע האחרון".

"יש לי הערכה למה שהשחקנים הוציאו מעצמם, מגיע להם היום ליהנות. אין משהו שאני רוצה יותר מאשר להישאר איתם בליגה. נעשה את כל מה שאנחנו יכולים. מסר לאוהדים- אנחנו לא נוותר עד הסוף".


מכבי חיפה גברה על הכח ר"ג 0:2, ואלישע לוי אמר לאחר המשחק: "אפשר היה לראות סימנים של חוסר ביטחון בפתיחה. במחצית השניה היה לנו מזל לכבוש שני שערים מהירים ויכולנו לכבוש את השלישי והרביעי. אנחנו מסתכלים על עצמנו וכמו שלא שיחקנו טוב ידענו להתעשת ולשפר את היכולת במחצית השניה".

על משחק חצי הגמר הצפוי לו ולקבוצתו מול מכבי נתניה ביום רביעי הוסיף המאמן: "אם נשחק כמו במחצית הראשונה אין לנו סיכוי. ההרחקות של נתניה לא מעניינות, אנחנו צריכים להסתכל רק על עצמנו. כמובן שאנו מכוונים גם לעבר האליפות וגם לגביע".

מן העבר השני, דודו דהאן סיכם: "עמדנו בצורה מעוררת כבוד, והם הגיעו להרבה פחות מצבים, אבל יש להם את האיכות ואת הקהל. כשאתה נותן לחיפה חצי מצב הם מבקיעים. ככה לא משחקת קבוצה שיורדת ליגה, ולכן אני בטוח שלא נרד. אני מאוד גאה בשחקנים".

"היינו במינוס 6 נק', ולכן כשאומרים שהמצב בתחתית צמוד ומלחיץ זה קצת משעשע. אנחנו מוכנים לקרב, יודעים לקראת מה הולכים. עם הרבה הקרבה ונחישות נהיה חייבים לקחת את המשחק באשדוד. זה הרבה יותר חשוב מחצי גמר הגביע".


בית"ר ירושלים ניצחה בביתה את מכבי ת"א בתוצאה 0:2. ראובן עטר אמר: "היו הרבה מצבים גם לנו וגם למכבי ת"א, שני השוערים היו מצוינים. הם הגיעו להמון מצבים נייחים. חבל שאנחנו נאלצים לשחק ללא קהל. אין את אותו רגש שמאפיין את משחקי הליגה. צריך להוציא את זה מהחוק, אין לזה ערך". 

"אנחנו מתכוננים לחצי הגמר, היום זה היה משחק אימון-ליגה, והניצחון חשוב מאוד. גם כדי להבטיח את הכרטיס לגביע אופ"א, וגם כי אנחנו מחוייבים להביא תוצאות טובות. כדי להיות טובים ביום רביעי, היינו צריכים להיות טובים היום".

עמית בן שושן הוסיף: "שחקני כדורגל אוהבים לבוא למשחק כשיש קהל, במיוחד קהל כמו של בית"ר- גדול ותומך. היה שקט, אבל אני שמח שעשינו את העבודה וניצחנו. ברק יצחקי: "זה לא כיף לשחק בלי קהל. אפשר להשתמש בעונשים אחרים, ולא לאכזב כ"כ הרבה אנשים שבאים לראות כדורגל".

מן העבר השני, אבי נמני אמר: "היו לנו אולי 20 מצבים של 100% שער, זה חוסר ריכוז. אפילו באימון אי אפשר להגיע למצבים כ"כ טובים, זה לא נעים. מי ששיחק היום הגיע להזדמנויות, אי אפשר לתרץ את ההחמצות. לתירוצים אין מקום, אנחנו מחפשים יכולת וזה לא מספיק מה שאנחנו רואים. נעשה את מה שצריך".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק