מלו על הבאזר

שלשה מדהימה של "מלו" שלחה את דנבר ל-0:3 בסדרה ולניצחון ענק על המאבריקס 106:105, במבצרה. 47 נקודות של לברון עזרו לקאבאלירס לנצח את אטלנטה 97:82

יום ראשון 10 מאי 2009
מערכת TELESPORT
 
הלילה שוחקו שני משחקים בסדרות הפלייאוף של הנ.ב.א, דנבר הגיעה לטקסס, לאחר שניצחה בשני המשחקים הראשונים בסדרה בצורה די מרשימה. חניכיו של ג'ורג' קארל הוכיחו כי הם אחד המעומדים לזכייה בתואר הנכסף, לאחר שניצחו בצורה דרמטית את דאלאס עם שלשה מדהימה של "מלו", ששלחה את דנבר ל- 3:0 בסדרה.

החבורה של לברון ג'ימס לא עוצרת, הלילה היא השיגה את ניצחונה השביעי ברציפות במשחקי הפלייאוף, לאחר שגברה על הנשרים 82:97, "קינג ג'ימס" רמס את המקומיים עם 47 נקודות, 12 כדורים חוזרים, כאשר חסרים לו רק 2 אסיסטים בכדי להשלים "טריפל דאבל".

דאלאס - דנבר 106:105

63 נקודות של בילאפס וכרמלו אנטוני, שהם מחצית מסך הנקודות של הנאגטס הלילה הספיקו לה בכדי לגבור בצורה דרמטית על קבוצת הבית העיקשת, דאלאס מאבריקס.

המשחק היה בידיים של דאלאס, לאחר שהובילה ב-4 נקודות הפרש 30 שניות לסיום, אלא שאז באו 5 נקודות רצופות של הנאגטס כולל שלשה מדהימה של מלו שנתנה לחניכים של קארל ניצחון יקר. המשחק עצמו היה צמוד לכל אורכו, כאשר היתרון עובר מצד לצד בכל רגע נתון.

33 נקודות של הגרמני, נוביצקי לא הספיקו הלילה למאבריקס, ששוב בעטו בדלי כמו שקרה להם בשנים האחרונות. השחקן השישי של הליגה, ג'ייסון טרי הוסיף 17 נקודות משלו, ג'יייסון קיד סיים ערב בינוני עם 13 נקודות וחמישה אסיסטים בדרך אולי לסיים עוד עונה ללא תואר.נוביצקי.33 נקודות שלו, לא הספיקו הלילה.

אטלנטה - קליבלנד 97:82

חניכיו של מייק בראון, מאמן העונה לא רוצים לעצור, הלילה הם גברו על אטלנטה במבצרה 82:97, כאשר ה-M.V.P של הליגה, לברון ג'ימס קולע 47 נקודות, קוטף 12 כדורים חוזרים ומוסר לחבריו 8 אסיסטים, במילים אחרות עושה הכל על המגרש.

המשחק הלילה של לברון היה הכי טוב שלו עד כה במשחקי הפלייאוף, המשחק היה די שקול עד המחצית, אך מהרבע השלישי ואלך, הקאבלירס שלטו בקצב המשחק בדרך ל-3:0 בסדרה, כאשר הם רחוקים ניצחון אחד בכדי להיות בגמר המזרח.

ג'ו ג'ונסון היה בצילו של לברון וניסה עוד לשמור את קבוצתו במשחק, אך גם 21 הנקודות שלו וה-17 של מורי לא הספיקו הלילה בכדי להכניע את הפייבוריטית הבטוחה לזכייה בתואר.


חסרו לו 2 אסיסיטים ל"טריפל דאבל".

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק