בניון מחוץ לרשימת החיסול

כלי התקשורת באנגליה מפרסמים היום רשימת חיסול של 11 שחקני ליברפול, אותם ראפה בניטז מתכנן למכור בקיץ, כדי להגדיל את התקציב. צ'אבי אלונסו, ריירה ובאבל ברשימה. יוסי בניון בחוץ

יום ראשון 10 מאי 2009
אסף בילגורי

רק לפני חודשיים חתם ראפה בניטז, המנג'ר הספרדי של ליברפול על הארכת חוזהו במועדון. בניטז, שכבר זכה עם ליברפול בליגת האלופות, שם לו לעצמו כמטרה לזכות באליפות אנגליה בעונה הבאה.

כלי התקשורת באנגליה מדווחים היום שבניטז מתכנן מכירת חיסול בתום העונה של לא פחות מ-11 שחקנים, וזאת כדי לפנות מקום בתקציב הקבוצה ולבנות תקציב שיוכל להתחרות בשוק ההעברות עם מנצ'סטר יונייטד וצ'לסי.

ה"ניוז אוף דה וורלד" מפרסם את ה-11 שמועמדים למכירה, ביניהם מופיעים ראיין באבל, אלברט ריירה וצ'אבי אלונסו. החדשות הטובות הן שיוסי בניון לא נמצא ברשימה הזו ובניטס מעוניין לראותו באנפילד גם בעונה הבאה.

יחד עם ריירה, באבל ואלונסו, מנג'ר ליברפול מעוניין להעמיד למכירה גם את ג'רמיין פנאנט, פיליפ דגן, צ'ארלס איטנדר, סמי היפייה, ג'אק הובס, אנדרי וורונין, סבסטיאן לטו ואנדרה דוסנה.

בניטס מקווה לחסוך כ-44 מיליון פאונד ממכירתם של השחקנים הללו ולהגדיל את התקציב, מה שיבטיח את החתמתו של גארת' בארי בקיץ. בארי, שחוזר נמרצות ע"י בניטז גם בקיץ שעבר, מיועד לתפוס את המשבצת שיפנה צ'אבי אלונסו.

רשימת החיסול הזו מבטיחה כמעט בוודאות שיוסי בניון יישאר גם בעונה הבאה בליברפול.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק