נצחון לניוקאסל על מידלסברו 1:3

נצחון חשוב למגפייז על בורו בקרב התחתית במערכה כנגד הנשירה לליגת הראשונה. מרטינס נכנס כמחליף וכבש בתוך דקה את השער החשוב במשחק.

יום שלישי 12 מאי 2009
אור בס
 נצחון ראשון וחשוב לזברות בעידן  אלן שירר, האליל החדש-ישן של האוהדים בסנט-ג'יימז'ס פארק, הפעם בתור המנג'ר שעומד להציל את הקבוצה מירידה לתהומות הנשייה של הליגה הראשונה.

הנצחון, שהגיע אחרי עשרה משחקים ללא נצחונות, העלה את ניוקאסל אל מעל לקו האדום עם 34 נקודות, כשהם עוקפים בדרך את האל סיטי בזכות יחס שערים עדיף, ומורידים את הבורו האומללים  אל מתחת לקו האדום (מקום 19, 31 נק').

המשחק נפתח בשני שערים בתוך תשע דקותיו הראשונות: חביב ביי כבש שער עצמי אומלל כבש בדקה ה-3, אחרי שדחק לתוך שער קבוצתו את הבעיטה של סניל טונצ'אי, חלוצה הטורקי של הבורו-1:0 למידלסברו. 

כעבור שבע דקות, קרן של מייקל אואן מימין מצאה את פדחתו של סטיבן טיילור, שנגח משמונה מטרים פנימה- 1:1.

לאחר מכן, אלן שירר הימר על כל הקופה והכניס למשחק את החלוץ הניגרי, אובפמי מרטינס, במקומו של אואן הוותיק.  בדקה ה-70, גמל לו מרטינס בשער יקר מפז, כשהשתחרר מהשמירה של מת'יו בייטס ובעט מעשרה מטרים אל תוך הפינה השמאלית של בראד ג'ונס, שוערה של מידלסברו-1:2

בדקה ה-85, השלים פטר לובנקרנץ הדני את המהפך עם שער שלישי וחץ ללבם השבור של גארת' סאות'גייט, מנג'ר בורו ואוהדיה.

בסיום אמר שירר: "זוהי תחושה מצוינת לצאת משלושת המקומות האחרונים בליגה. לבחורים מגיע קרדיט, הם היו מעולים הערב. אני מקווה שנשמר את היכולת, ננצח בשבוע הבא ונבטיח את הישארותינו בליגה."

בשני המשחקים הנותרים עד לסיום הליגה, צפויים המגפייז להתמודד מול פולהאם ואסטון וילה.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק