לא רוצה לחשוב על זה בכלל

התסריט ההזוי: מאמן אחי נצרת, אלי מחפוד עשוי לפגוש את קבוצתו המיתולוגית במשחקי המבחן שיערכו בסיום העונה. מחפוד: "עוברות מחשבות". ובשבת דרבי. איציק לוזון:"לא חושבים להוריד את הפועל פ"ת ליגה"

יום רביעי 13 מאי 2009
אביחי קרבצ'יק

אלי מחפוד מאמן הפועל פ"ת לשעבר, נשאל בתחילת העונה לגבי המטרות של קבוצתו, ולאן הוא מכוון השנה, המאמן שלא ידע קבוצה אחרת מאז ומעולם, ענה פשוט ולעניין: "אני רואה את הפועל פ"ת בין מקום חמישי למקום שלישי".

אין ספק שהרבה חובבי כדורגל הרימו גבה, לגבי ההצהרות של מחפוד, אך הפלא ופלא, סיבוב ראשון מדהים של האחרון שם את הפועל פ"ת במקום שאליו מחפוד פילל. אלא שמאז אותו סיבוב משהו לא דופק אצל הקבוצה ממלאבס.

סיבוב שני רע של העולה מליגת המשנה, לא השאיר לרונן אלעד הרבה ברירות, והוא הוריד את זלצר ממרומי היציע אל הקוויים על חשבון מחפוד. מאמן נבחרת הנוער לשעבר, ניסה להשריש רוח אחרת בקבוצה, אך מהר מאוד גילה כי הנאביות של קבוצתו וחוסר הבהירות לגבי העונה הבאה פוגעת בקבוצה כל שבוע מחדש.

והנה הפועל פ"ת, או כפי שמכנים אותה האוהדים , "הפועל איוב" נמצאת רק 3 נקודות מהמקום שמוביל למבחנים ו-5 מהמקום האחרון.

הצרות של פ"ת מזכירות את אלו של הפועל כפ"ס בעונה החולפת, קבוצה שסיימה את הסיבוב השני עם 31 נקודות ובלי חששות של תחתית, ופתאום מצאה את עצמה במחזור האחרון במקום שלא האמינה שאפשר להגיע, הליגה הלאומית.

האנלוגיה בין שתי הקבוצות דומות, הקבוצה של אלעד, לא ניצחה בתשעת משחקיה האחרונים, והשיגה רק 9 נקודות מהמחזור ה-13. אם זה לא מספיק, בשבת הקרובה יש לה דרבי, אותו משחק שהיא לא מצליחה לנצח עוד מאז הנגיחה של שבחון (לפני 3 שנים), דאז שחקן הקבוצה.


איציק לוזון. הבעיות של הפועל לא מעניינות אותו.

עמוס לוזון אמר בעונה החולפת שחבל שהפועל לא בליגה , אחרת היו לו 9 נקודות בטוחות, בינתיים הוא עומד במילה שלו, שני דרבים כבר רשומים לזכותו. איציק לוזון, מנכ"ל מכבי פ"ת אמר: "עם כל הכבוד, הבעיות של הפועל פ"ת לא מעניינות אותי , אני לא בא להוריד אף קבוצה ליגה. אני בא לנצח כל משחק ולא מעניין אותי הצו 8 של אוהדי הפועל פ"ת, המקום השישי חשוב לנו".

אם חשבתם, שהצרות של פ"ת נגמרות רק בזה אז טעיתם, האירוניה בכל הטלנובלה הזאת היא מפגש אפשרי עם מכבי אחי נצרת מהלאומית, אותה מאמן לא אחר מאשר אלי מחפוד, המאמן

המאמן שפוטר לאחר משחק ההפסד בגביע להפועל כפ"ס אמר ל-telesport: "אני מאוד מקווה שזה לא יקרה, עוברות מחשבות. הפועל פ"ת זה הבית שלי, במידה ויתרחש התסריט ההזוי הזה, אני אגיב באותו שבוע, כרגע אני לא רוצה לחשוב בכלל על סיטואציה כזאת. המטרה שלי היא לעלות את הקבוצה שלי מהמקום ה-5 ולא להגיע למבחנים". 


 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק