כיף לנצח בדקה ה-90

ראובן עטר גאה בשחקניו אחרי ההעפלה לגמר הגביע. עוד מהמאמן: "סמכתי על השחקנים שלי שיעשו את העבודה". דודו דהאן: "מקווים להצליח יותר בקרב ההישרדות בליגה"

יום רביעי 13 מאי 2009
אייל כהן
בית"ר ירושלים בגמר גביע המדינה. מחזיקת הגביע מאשתקד עשתה היום צעד נוסף לעבר שמירה על התואר, כשגברה על הכח עמידר רמת גן בתוצאה 1:2 בשלב חצי הגמר.

מאמן בית"ר, ראובן עטר אמר לאחר המשחק: "במחצית הראשונה היה משחק חד צדדי, ובמחצית השניה היו לנו הרבה מצבים. אני שמח בסופו של דבר. ההרגשה היא טובה לנצח בדקה ה-90. סמכתי על השחקנים שלי שיעשו את העבודה, אני גאה בדרך שבה הם משחקים". 

"היו לנו עליות וירידות, מאז שהתייצבנו אנחנו לוקחים הרבה נקודות. הקבוצה שיחקה טוב, עד שספגנו את הגול. היה לנו לחץ, ראיתי את זה על שפת הגוף שלהם. אנחנו מסתכלים על הגמר. אין הרגשה יותר טובה מניצחון. הקבוצה שתתמודד איתנו בגמר לא רלוונטית, מי שבא ברוך הבא".

ברק יצחקי הוסיף: "הם קבוצה מאוד קשה, ראינו את זה  במשחק היום. כבר חשבנו שאנחנו בגמר אבל ראינו שזה לא מה שציפינו. תמיד יש לחץ על בית"ר, זה לא משהו חדש. אני שמח שהגענו לגמר, וזה מה שחשוב. עברנו עונה בכלל לא קלה, עם סגל מאוד קצר. יש לנו עוד משחק אחד בשביל לקחת את הגביע, ובשבילנו זה יהיה נהדר".

שמעון גרשון אמר: "זה חצי מתוק, כי זה חצי גמר. אין הרבה הסברים בגביע, הכי חשוב זה לעבור את השלב הזה. היו לנו חלקים טובים יותר וטובים פחות. גם אם אנחנו מתמודדים עם קבוצה נחותה על הנייר הכל יכול לקרות. אני שמח לראות את הקהל כאן, ושמח בשבילם. אנחנו רוצים להצליח בהמשך. אין לי העדפה לגבי הקבוצה שנתמודד איתה בגמר".

דודו דהאן היה מרוצה למרות הכל: "עשינו דבר גדול היום, לא האמנתי שנגיע לזה. להפסיד זה חלק מהמשחק. התמלאתי גאווה ואושר. הגביע הוא בונוס בשבילנו, וזו גאווה להגיע לחצי הגמר. יש לנו את קרב ההישרדות בליגה. נאסוף את הכוחות, נגיע מוכנים ואנחנו מקווים שנצליח בתחום הזה יותר".

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק