קרבישלי: הארגנטינאים נשארים

מאמן ווסטהאם לא מוותר מהר כל-כך על קרלוס טבז וחביאר מסצ'ראנו: לא ראיתי מהם הרבה בינתיים, אני לא חושב שיש מצב שהם יעזבו. על החתמת מורטה: לא מצאתי מחליף ראוי לאת'רינגטון

יום שישי 05 ינואר 2007
אורן קורנפלד

אלן קרבישלי, מאמנה הטרי של ווסטהאם מאמין כי שני השחקנים הארגנטינאים, קרלוס טבז וחביאר מסצ'ראנו ייאלצו להישאר בקבוצה לפחות עד סוף העונה הנוכחית.

ההנחיות של פיפ"א קובעות כי שחקנים יכולים לשחק רק בשני מועדונים בכל עונה. משמעות הדבר, על-פי קרבישלי, כי לצמד השחקנים אין כעת לאן ללכת.

דיווחים שעלו בימים האחרונים בעיתונות האנגלית טענו כי מסצ'ראנו אמור לעזוב לליברפול, אך קרבישלי סירב למעבר. קרבישלי אמר לסקיי ספורט: "אני לא חושב שיש מצב שהם יעזבו".

המאמן בן ה-49 הודה כי יהיה "קשה" למצוא את הפיתרון הנכון בנוגע לצמד הארגניטנאים שהצטרפו לפטישים בסוף חודש אוגוסט, אך הוא מסרב לוותר עליהם בקלות.

קרבישלי אמר בעניין: "לא ראיתי הרבה את מסצ'ראנו מכיוון שהוא היה פצוע. זה מצב מסובך, ראיתי קצת יותר את טבז".

קרבישלי הסביר גם את המהלך שבו החתים את לואיס בואה מורטה מפולהאם: "מאתי את'רינגטון החמיץ את שני המשחקים האחרונים וחיפשתי מחליף לחלל שנוצר. יוסי בניון ופול קונצ'סקי ניסו להיכנס לעמדה הזו, אך הם לא הצליחו. לואיס יכול לשחק בעמדות מגוונות: מימין, משמאל ובמרכז, וחשבתי 'מה יקרה אם אני אאלץ להסתדר שוב ללא את'רינגטון'".

תמונה: רויטרס

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק