האופנה היא לרדת על חיפה

אלישע לוי לא מתרגש מחיצי הביקורת שמופנים נגד הקבוצה שלו, למרות ההצלחה: "איני מתרגש מהביקורת, הליגה מאוד צמודה ומעניינת". בוקולי וראנספורד התעמתו באימון

יום שישי 15 מאי 2009
אשר גולדברג
 אחרי שהבטיחה ביום רביעי בערב את העפלתה לגמר הגביע, מכבי חיפה החלה בהכנותיה לקראת משחק העונה ביום שני מול הפועל ת"א, משחק בו ניצחון של חיפה ישים אותה מרחק נגיעה מאליפות.

אלישע לוי, מאמן הירוקים יודע שהמשחק ביום שני הוא גורלי, אבל משדר עסקים כרגיל: "אנו נמצאים בכושר טוב, מפוקסים ומרוכזים והמטרות לפנינו קשות וחשובות. אותנו לא מעניינת מה הביקורת אומרת, כרגע אנו נמצאים במצב שהאופנה היא לרדת עלינו ועל הכדורגל הישראלי בפרט, וזאת בשעה שהליגה מאד מעניינת ומותחת, מאבקי האליפות מרכזים את מירב תשומת הלב וגם בתחתית ארבע קבוצות נלחמות ולא מוותרות. איני מתרגש, אותי לימדו שמי שלוקחת הכי הרבה נקודות היא האלופה".

למרות שרבים מגדירים את המשחק מול הפועל כמשחק האליפות, אלישע לוי מהרגיע: " עם כל הכבוד, זה לא המשחק המכריע. נותרו לשתי הקבוצות משחקים קשים ביותר, לנו מול נתניה בחוץ ובית"ר בבית, להפועל מול הכח ונתניה, שניהם בבלומפילד. עם הלחץ והדרמה, הכל יכול לקרות".

אימון הבוקר של חיפה היה די סוער ואף גלש לוויכוח חריף בין גוסטבו בוקולי לבין אוסי ראנספורד. השניים החליפו דחיפות, אך בהתערבות שאר השחקנים הם נרגעו והתפייסו לאחר מכן.

ללוי יש התלבטות גדולה לגבי זהות השחקן שיפתח בעמדת המגן השמאלי מול הפועל. זאת לאור הצטיינותו של רוני גפני במשחק הגביע מול מכבי נתניה.  לוי עדיין מתלבט וייתכן שיפתיע ויעלה עם גפני במקום מסילאללה, שלא שיחק בגביע עקב צבירת צהובים.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק