האח של ברוכיאן בסגל הבוגרת

לקראת המשחק מול הפועל קרית שמונה, בית"ר ירושלים יצאה לצפון בסגל דליל, אלברז ושלושה שחקני נוער הצטרפו לסגל בינהם אביתר ברוכיאן אחיו של אבירם


יום שישי 15 מאי 2009
שלמה חסיד

 בית"ר  ירושלים יצאה ביום שישי לבית המלון כפר בלום בצפון הארץ על מנת לערוך את ההכנות האחרונות לקראת משחק הליגה מחר בשעה 19:10 מול עירוני קריית שמונה.

אחרי שחגיגות העלייה לגמר גביע המדינה הסתיימו, התפנתה הקבוצה להכנות לקראת המשחק מחר וכבר בשעות הצהריים הצפינה סגל השחקנים והצוות המקצועי אל כפר-בלום.

סגל דליל יעמוד לרשותו של המאמן ראובן עטר. לא פחות משישה שחקני סגל קבועים יאלצו להחמיץ את המשחק בגלל פציעות. מיכאל זנדברג הוא הראשון מבין השחקנים ולאחר שעבר ניתוח בשבוע שעבר – סיים את העונה. אל זנדברג מצטרפים גם מתן בראשי שסובל מפציעה טורדנית בחודש וחצי האחרונים, ברק משה שבשבועיים האחרונים לא שותף גם במשחקי הנוער בגלל פציעה, אריאל הרוש שעבר הבוקר צילומי MRI שקבעו כי הוא סובל רק ממתיחה קלה, בן יוסף שטרם כשיר לחזור לפעילות מלאה ואת הרשימה חותם הקשר אבירם ברוכיאן שסיים את משחק הגביע עם ברך נפוחה והצטווה לנוח במחזור הקרוב.

הסגל הדליל חייב את הצוות המקצועי להזמין מספר שחקנים מקבוצת הנוער על מנת לעבות את הספסל. אל הדגל נקראו שלושה שחקני נוער – דן אייבנדר שכבר הספיק במחזור הקודם לערוך את הופעת הבכורה שלו בליגת העל, המגן-קשר אביתר ברוכיאן שהוא גם אחיו הצעיר של אבירם ברוכיאן ואיציק כהן – החלוץ המצטיין של קבוצת הנוער שהגיע באמצע העונה מהפועל ירושלים. אל השלושה יצטרף גם השוער השלישי אוהד סיידוף, שיתפוס את מקומו של הרוש בספסל.

הבשורה הטובה היא חזרתו של המגן כריסטיאן אלברז לסגל לאחר היעדרות ארוכה. את המשחק ביום רביעי האחרון בגביע ראה אלברז מהיציע, אך לאחר שחזר אתמול להתאמן בצורה מלאה, החליטו בצוות המקצועי לצרף את אלברז לסגל אם כי הסיכויים שיפתח בהרכב קטנים בגלל כושר משחק לקוי של השחקן.

המאמן ראובן עטר לא צפוי לערוך שינויים מההרכב שפתח בשני המשחקים האחרונים. על מקומו של אבירם ברוכיאן הפצוע יתחרו ניר נחום (שיכול לתפקד כקשר ימני) וטוטו תמוז (שיגרום לבן שושן לשחק בחוליית הקישור).

הרכב משוער: טברקטו קאלה, אריק בנאדו, שמעון גרשון, שמוליק קוזוקין, אלירן דנין, דאריו פרננדס, עידן טל, עידן ורד, ניר נחום/טוטו תמוז, עמית בן שושן, ברק יצחקי.

צילום: בית"ר.נט

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק