תיקו במשחק מספר שלוש

משחק צמוד, מותח ומרתק בדרבי הכדוריד של ראשל"צ במסגרת סדרת גמר הפלייאוף, הסתיים הפעם ללא הכרעה. הסדרה תוכרע בכל מקרה בחמישה משחקים

יום שישי 15 מאי 2009
מערכת TELESPORT
כיאה לדרבי הראשל"צי, גם המשחק השלישי בסדרת גמר הפלייאוף של ליגת הכדוריד היה חם, מותח ואגרסיבי כשבסיומו יכולה הפועל להרגיש מאוכזבת.

הקבוצה של סער פרנקל היתה הטובה יותר הערב והוליכה ברוב שלבי המשחק, כאשר המחצית הראשונה הסתיימה ביתרון 14:15 לטובתה.

המחצית השניה המשיכה להיות צמודה כשהפועל עדיין הקבוצה הדומיננטית ומכבי הרודפת, אך דווקא ברגעים האחרונים של המשחק, חוסר ריכוז של האדומים לצד שריקות מעוררות מחלוקת של השופטים עזרו למכבי להשוות את התוצאה מפנדל של רושקה. להפועל היתה עוד הזדמנות אחת לנצח אך היא לא ניצלה אותה והמשחק הסתיים בתיקו 1:1. השחקן המצטיין במשחק היה עידן מיימון עם 8 שערים.

בסיום המשחק זעמו בהפועל על השיפוט, כאשר עידן מיימון ואנדריי קמישב לא מסתירים את כעסם על השופטים, אשר מצידם לקחו את כרטיס השחקן של קמישב בטענה שקילל אותם. כעת השופטים יצטרכו להכריע אם קמישב יוכל לשחק במשחק הבא או שהוא יורחק.

מאמן מכבי, גלעד מאור, אמר בסיום המשחק: "תיקו שכולו טוב לכדוריד, כי יהיו בכל מקרה עוד שני משחקים, אבל זה רע לבריאות שלנו ולמשפחות שלנו. זה המשחק הכי יפה בארץ והיה היום משחק גדול. היינו בסדרה של חמישה משחקים, נשארנו עם סדרה של שני משחקים. נלך להתכונן למשחק 4 ביום שני במגרש של הפועל ואני מקווה שביום שישי הבא נחגוג פה אליפות". 

סער פרנקל, מאמן הפועל: "היה פה היום שיפוט בייתי וזה לא צריך להיות כך. אנדריי אמר בסיום מילים בהתפרצות יצרים, אבל אם השופטים לא רוצים שהסדרה תוכרע על השולחן הירוק אלא באופן ספורטיבי אז הם צריכים להחזיר את הכרטיס שלו ולאפשר לו לשחק".

פרנקל הוסיף: "הפועל ראשון היתה טובה יותר היום והגיע לנו לנצח, חבל, כי יכלנו לנצח ולהכריע את הסדרה במשחק הבא אצלנו בבית. אני מרוצה מאוד מהמשחק ההתקפי אבל אנחנו חייבים להשתפר בהגנה".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק