הכח ואשדוד נפרדו בתיקו מאופס

הכח עמידר ר"ג ומ.ס. אשדוד נפרדו בתיקו 0:0, ובעקבות ניצחונה של קרית שמונה היא הידרדרה למקום האחרון. במשחק שנערך במקביל בני סכנין ומכבי נתניה נפרדו גם כן בתיקו מאופס, סרחיו נבואה הורחק

שבת 16 מאי 2009
מערכת TELESPORT
הכח עמידר ר"ג אירחה מוקדם יותר הערב {שבת} את מ.ס. אשדוד ובמשחק קריטי עבורה לא הצליחה לכבוש, בדרך לתיקו 0:0 מאופס. בעקבות ניצחונה של קרית שמונה על בית"ר ירושלים, החבורה בסגול הידרדרה למקום האחרון בטבלה כשהיא מחזיקה במספר נקודות זהה לזה של קרית שמונה אך בהפרש שערים נחות. 

במשחק שנערך במקביל בני סכנין ומכבי נתניה נפרדו גם כן בתיקו 0:0 במשחק משמים במיוחד, כשהאירוע המעניין ביותר במשחק התרחש בדקה ה-89 כששחקנה של סכנין, סרחיו נבואה, הכשיל מאחור את אלמוג כהן וספג כרטיס אדום ישיר.

הכח עמידר ר"ג - מ.ס. אשדוד 

הניסיון הראשון במשחק רשום על שמו של דוד רביבו שבדקה הרביעית בעט מ-20 מטרים, אולם הכדור של הקפטן האשדודי לא מצא את המסגרת. 

רק בדקה ה-22 הכח הנלחמת על חייה בליגה הבכירה הצליחה להגיע למצב מסוכן כשאמיר עבו עראר קיבל מסירה מצוינת מגל לוי והצליח לבעוט, אך סטויקיץ' היה עירני מספיק בכדי להדוף. 

בדקה ה-61 עומר רפס הרים כדור טוב לראשו של ג'וזף נאופור, אך הניגרי לא הצליח למצוא את המסגרת.  

בדקה ה-63 הכח הגיעה למצב אדיר כשעומר אפס הכניס כדור חכם לברק בעט שהסתובב והצליח לבעוט טוב, אך הכדור נעצר בקורה.

הכח עמידר ר”ג: ז'וסלן מאייבי, איתן טיבי, אביב חדד, ישראל ראש, חיים פונטרומולי, תמיר פור, דידי אונגר, גל לוי, ג'וזף נאופור, ברק בדש, אמיר אבו עראר {עומר רפס 56}


מ.ס. אשדוד: דרגאן סטויקיץ', מאור זוהר, כריסטיאן גונזלס, שי מימון, אדיר טובול {ברוך דגו 46}, יוסי אופיר, מאור פרץ, משה אוחיון, דוד רביבו, עידן שדה {אמיר לביא 56}, דימיטאר מקרייב


בני סכנין - מכבי נתניה 

בדקה ה-20 שניר גואטה בעט חזק ממרחק רב, אך מאיר כהן המצוין הצליח להדוף.

בדקה ה-23 הייתה זו בני סכנין שהגיעה למצב מסוכן כשלאחר ערבוביה ברחבה של נתניה פטי יאיה הצליח לבעוט מקרוב, אך הבעיטה חסרת הדיוק של הבלם כלל לא סיכנה את שטראובר. 

בדקה ה-32 אלברטו זאפטה במהלך אישי יפה עבר באגף שמאל את עלי עותמן והרים כדור טוב לרחבה, שם התמקם שניר גואטה שבעט מ-10 מטרים אולם גם הפעם השחקן המצטיין בשורות סכנין עד כה, מאיר כהן, הצליח להדוף בעזרת זינוק מרשים. 

בדקה ה-36 סכנין כבר חגגה שער יתרון כשאובודו אוקוצ'ה נגח את הכדור פנימה לאחר הרמה של עלי עותמן, אולם הקוון פסל את השער בטענה לנבדל. 

לאחר פתיחת מחצית שניה נוראית מצד שתי הקבוצות בדקה ה-57 קלמי סבן סוף סוף הצליח להעיר את האוהדים המשועממים בדוחא כשבעט לעבר שערו של מאיר כהן, אך הכדור חלף ליד הקורה. 

בדקה ה-78 סרחיו נבואה בעט חזק מ-16 מטרים, אך הכדור חלף מעל המשקוף. 

בדקה ה-80 סכנין הצליחה לאיים על שערה של נתניה כשאיברהים בסיט נגח מתוך הרחבה של נתניה, אך הכדור חלף מעל למסגרת. 

בדקה ה-87 איתי שכטר הגיע ראשון להרמה של טל מעבי מאגף שמאל והצליח לנגוח, אך הכדור חלף ליד הקורה. 

בדקה ה-89 סרחיו נבואה איבד כדור במרכז המגרש, ומיד אחר כך בעט בצורה ברוטאלית ברגליו של אלמוג כהן וראה מיד את הכרטיס האדום.  

בני סכנין: מאיר כהן, עלי עותמן, פטי יא יא, טל חן {באסם גנאים 58}, מהראן אבו ריא, חיים בנון, חאלד חלאילה {איברהים בסיט 61}, עבאס סואן, חאמד גנאים, אחמד קאסום {סרחיו נבואה 76} ואובודו אוקוצ'ה.

מכבי נתניה: לירן שטראובר, טל מעבי, לואיס מרין, זאביק חיימוביץ', ביוואן פרנסמן, קלמי סבן, אלמוג כהן, רביד גזל {דדי בן דיין 74}, שניר גואטה {ניקוסי סיאבונגה 61}, אבי כנפו {איתי שכטר 61} ואלברטו זאפטה

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק