מכבי שוקלת להחליף את ביינום

פרסום ראשון: הרכז המאכזב זוכה לקיטונות של ביקורת בעקבות ההפסד אתמול לרומא. בכיר בקבוצה: כולם יודעים מה צריך לעשות. ספאחיה: וויל לא התרגל לאירופה

יום שישי 05 ינואר 2007
שלמה חסיד

יממה לאחר ההפסד המרגיז לרומא בהארכה, במכבי ת"א נשמעים היום (שישי) קולות הקוראים להחליף את וויל ביינום שמאכזב מפתיחת העונה.

אחד הקודקודים הבכירים ביותר במכבי ת"א (לא מדובר במאמן נבן ספאחיה שהתקיף את השחקן בשדה התעופה, ראה ידיעה נפרדת) אמר הערב ל-TELESPORT: "כולם יודעים מה צריך לעשות, כולם ראו את המשחק אתמול. לא אני אמרתי שצריך להביא את ביינום למכבי ת"א".

במכבי מאוכזבים מההפסד אתמול וייתכנו שינויים בקבוצה בעמדת הרכז, כעת כשבחודש ינואר נחתכים שחקנים טובים מהנ.ב.א. כזכור, מכבי ת"א כבר חתכה את רודני ביופורד כשגם שוררת אכזבה מנואל פליקס שלא שיחק אתמול כלל.

ספאחיה: וויל לא התרגל לאירופה

מכבי תל אביב המשיכה לאכזב אתמול במשחקי החוץ עם הפסד נוסף, הפעם ברומא, 88:81 והאכזבה בקרב הצהובים הייתה גדולה.

נבאן ספאחיה אמר היום לאחר שנחת עם הקבוצה בארץ: "וויל ביינום עדיין לא התרגל לאירופה, ואולי אף פעם לא יתרגל. אני חושב שהמשחק בשבוע הבא נגד חובנטוד יקבע מי הקבוצה שתסיים במקום השני בבית, ולדעתי אנחנו נהיה הקבוצה הזו. אנחנו נוסעים לנצח את בדאלונה ואני מקווה שכך יהיה".

ספאחיה הוסיף: "במחצית הראשונה שיחקנו לא טוב. החצי השני היה טוב יותר. פיספסנו ריבאונדים בסוף המשחק. אני צריך לראות שוב אם הייתה עבירה בסיום ואני כלל לא בטוח שזו הייתה עבירה".

ניקולה וויצ'יץ, שסיים עם 33 נק' ו-7 ריבאונדים אמר: "הייתה לנו התחלה חלשה, אבל יכולנו לנצח את המשחק. מה שהכריע בסופו של דבר היה הריבאונד שלא הצלחנו לקחת. בהארכה סבלנו מחסרונם של השחקנים שיצאו בחמש עבירות".

דרק שארפ: "אני מאוכזב מאוד. היינו צריכים לנצח. בסוף היה נראה שהמשחק הולך לידיים שלנו אבל הפסדנו את המשחק בריבאונד ההגנה שלא לקחנו. קיוויתי בשביל טל שיהיה לו קאמבק יותר מוצלח. סה"כ לא משחק גדול שלנו".

טל בורשטיין: "אני חוזר לאט לאט לכושר וזה היה טוב לחזור לשחק, אבל למרות הכול לא רציתי להתחיל את החזרה עם הפסד. רומא שיחקו יותר טוב מאיתנו ולמעשה התפרקנו בהארכה, במיוחד בהגנה. 

"אני מקווה שנחזור למסלול הניצחונות במשחק הבא. החלק החשוב שאנחנו ניקח מהמשחק הזה הוא שהקבוצה למדה מהטעויות שלה".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק