כספי ואליהו בחמישיית העונה

ערב הגאלה של הכדורסל הישראלי: 3 ימים לפני הפיינל פור, נערך האירוע הנוצץ בת"א. עמרי כספי וליאור אליהו ממכבי ת"א נבחרו לחמישיית העונה ביחד עם לואיס פלורס, פרקינס ועומאר סניד

שבת 16 מאי 2009
שלמה חסיד
שלושה ימים בלבד לפני פתיחת השלב המכריע של הכדורסל הישראלי, הפיינל פור, התכנסו במוצאי שבת לערב הגאלה המסורתי כדי להעניק פרסים למצטייני העונה.

שרת הספורט, לימור ליבנת, נכחה באירוע ואמרה: "אירוע הפיינל פור הוא לא רק אירוע השיא של הכדורסל, אלא גם של הספורט הישראלי. כל זה גורם לנו להבין למה הכדורסל משחק שכולם אוהבים. עדיין לא הצלחתי לבטל את הגזרה, על המיסוי של הספורטאים הזרים. אמרתי את זה בפומבי בממשלה, אני אמשיך להאבק על זה".

אבנר קופל, יו"ר מנהלת הליגה אמר: "אירוע מצויין, אנחנו מאושרים שהוא מתקיים. זה סיכום לעונה מאוד ארוכה ומעניינת ולפני האתגר הצפוי בפיינל פור".

רביב לימונד, רכז מכבי ת"א אמר:
"אירוע מאוד יפה, מאוד מושקע. האירוע יוסיף לא מעט לכדורסל, אני מצפה שכל החבר'ה יהנו ויהיה ערב נחמד בהנאה. יש לנו משחק מול גליל, הכי חשוב זה לנצח".

רכזה הפורטוריקני של מכבי ת"א, קרלוס ארויו אמר באירוע: "אירוע נהדר ומרגש. אני רגיל להתלבש מחוייט כמו בNBA. אירוע מאוד מקצועי לאחד את כולנו כאן ביחד. יש לנו משחק חשוב ביום שלישי, רואים שהם מתרגשים לכך. זה ערב כייפי, להשתחרר. אנחנו מוכנים לקראת גליל".


דורון פרקינס ממכבי היט חיפה. בחמישיית העונה 

את שלב המתנות קטפו חמישיית העונה, שכללה את לואיס פלורס (הפועל חולון), פרקינס (מכבי חיפה), עומאר סניד (הפועל ירושלים), עמרי כספי וליאור אליהו (מכבי ת"א).

אורי קוקיה מהפועל חולון, זכה בתואר "שחקן המשתפר של העונה". תגלית העונה זכה גל מקל, רכז גלבוע גליל, עוד בגליל גלבוע זכה בריאן רנדל, שנבחר לשחקן ההגנה המצטיין. דבון ג'פרסון ממכבי היט חיפה, זכה בשחקן השישי של העונה.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק