תת רמה, בושה וחרפה

אלו רק חלק מהדרכים בהן תיאר גל כהן את התנהגותו של בובאן גרנצ'רוב לאחר הדרבי החם והאלים של פ"ת. ג'וניור ויסה: "הם התנהגו כמו חיות". רוני לוי: "קשה לי להאמין שבובאן התנהג בצורה כזאת"

שבת 16 מאי 2009
מערכת TELESPORT

הדרבי של מלאבס שהתקיים היום (שבת) והסתיים בניצחונה המשכנע 0:2 של הפועל על מכבי, היה רווי באלימות, אשר כללה קללות, מכות ויריקות.

גל כהן לא חסך את עצביו לאחר המשחק, על בובאן גרנצ'רוב, שנראה יורק לכיוונו מספר פעמים: "בושה וחרפה. ארבע פעמים הוא ירק עלי וגם אמרתי את זה לתבריזי. זאת הרמה הכי נמוכה שנתקלתי בה בכדורגל. פשוט בושה".

ג'וניור ויסה אמר בסיום: "מה שניצח זה הרצון הגדול שלנו, יש עוד שני משחקים ואנחנו צריכים להמשיך בדרך הזו. היה משחק קשה, אך עשינו את זה כמו שהיינו צריכים לעשות. ניצחנו בשביל הקהל". על שחקני מכבי הוסיף ויסה: "הם התנהגו כמו חיות".

זאב זלצר אמר: "מגיע מזל טוב לקבוצה. אמרנו שהמשחק הזה הוא יותר מדרבי. עבורנו היה מדובר במשחק על החיים, וכזה שאולי יקבע את העתיד של המועדון. המוטיב היום היה בעיקר - נשמה, לב וראש, בסדר הזה. זה עדיין לא מספיק לנו כדי להישאר בליגה. אנחנו מקבלים הרבה מחמאות על הכדורגל שלנו, הפעם גם קיבלנו את הנקודות". 

רוני לוי אמר: "היה משחק טעון, הפועל נלחמה על החיים שלה וזה טבעם של משחקים כאלה. היה משחק פיזי וחזק ופחות איכותי. אני מאוכזב מהתוצאה. אני חושב שבדקות מסוימות כאשר היינו יותר טובים מהם, הגענו למצב אחד או שניים אבל לא הצלחנו לחזור למשחק, השחקנים שלהם עשו את ההבדל במשחק".

על התקרית בה היה מעורב גרנצ'רוב אמר לוי: "נראה את המשחק וננתח אותו. נטפל בעניין הזה כמו שצריך לטפל. אני צריך לראות מה קרה שם, קשה לי להאמין שבובאן, שהוא אדם אינטיליגנטי, התנהג בצורה כזאת".

מכבי תל אביב גברה על היריבה העירונית, בני יהודה בתוצאה 1:2, והמאמן המנצח אבי נמני סיכם: "אין לי הסבר לכל ההחמצות. כאשר מחמיצים באימון, מזלזלים ולוקחים הכול בקלות קשה לעשות אחר כך את הסוויץ' במשחק, ואז עושים את אותם הדברים גם במשחק".

"שחקנים כאן חושבים שדברים יבואו בקלות, אבל לא יעזור כלום, כשאתה נותן הכול באימון זה בא לידי ביטוי גם במשחק. היו משחקים ששיחקנו טוב והפסדנו ויש כאלה שאתה משחק פחות טוב אך מנצח. השורה התחתונה היא החשובה וזה הניצחון".

"מצד אחד אני עצוב שקבוצת הנוער שלנו לא ניצחה היום, וכנראה איבדה את הסיכוי לקחת אליפות, ומצד שני אני שמח שאחרי גמר הגביע שיש לה נגד הפועל צת"א, נוכל לשלב יותר שחקנים צעירים בהרכב הקבוצה הבוגרת".

"ב-31 במאי נסכם את העונה, ונתכונן לעונה הבאה. נדע כנראה לקראת סוף החודש את התקציב. נעשה את השינויים שאנחנו חושבים שצריך לעשות. יש לנו בעל בית שלדעתי שם הרבה מאוד כסף במועדון, ואנחנו לא יכולים לבוא אליו בטענות". 

"גם אם אלכס שניידר יחליט שהתקציב בעונה הבאה יהיה נמוך, ולדעתי הוא יהיה כזה, אז נעבוד עם מה שיש. נשחרר שחקנים ונעשה כל מה שצריך. הצהרנו כבר שמכבי תל אביב לא תרוץ בשנה הבאה לאליפות".

אחר כך הוסיף נמני: "אני לא רוצה להתעסק בבני יהודה, אלא רק במכבי. מצד אחד אני שמח לנצח בסיום, מצד שני זה מתסכל להיות ביציע ולראות את כל ההחמצות וזה לא נעים. אלו דברים שלצערי חוזרים על עצמם שבוע אחרי שבוע כבר תקופה ארוכה. נצטרך להשתפר במדד הזה.

בית"ר ירושלים נכנעה בקרית שמונה בתוצאה 2:0, וראובן עטר ניסה להסביר: "הדיבורים על משחק לא ספורטיבי לא רציניים. השחקנים לא היו מרוכזים ולא היו מוכנים. משחק חלש מאוד שלנו. יצאנו לפני המשחק לבית מלון, אבל זה היה נראה כאילו אנחנו עדיין נחים במלון. זה לא מתאים לנו כקבוצה וזה מאוד מאכזב".

רן בן שמעון הוסיף: "בניצחון על נתניה חזרנו לחיים, היום התחלנו לקום מהמיטה, אבל יש עוד דרך ארוכה עד שנצא מבית החולים. לא הסתכלתי על איך בית"ר נראו. אני מאמין בכדורגל מחויב. באנו מרוכזים ויכולנו לעשות את זה קל יותר וטוב יותר. אני מבין את המתח, ומלא הערכה כלפי השחקנים. אני חושב שלקהל הזה ולעיר הזאת וגם לשחקנים מגיע להישאר בליגה".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק