כך התכוננו בנאדו וטל למשחק

בלעדי: מספר שעות לפני משחקה של בית"ר ירושלים מול ק"ש, צילמו אזרחים את קפטן הקבוצה אריק בנאדו ואת הקשר עידן טל, על קייאקים בכפר בלום. השניים הציגו יכולת חלשה מאוד במשחק. טל: היה חם. יצאנו לטבול

יום ראשון 17 מאי 2009
דורון ברגר
אריק בנאדו ועידן טל, ששיחקו במדי בית"ר ירושלים ביום שבת מול הפועל ק"ש, ניצפו משייטים בקייאקים מספר שעות לפני המשחק, לפחות על פי עדות אחד הנוכחים, למרות שבצילומים של השניים, אין הוכחה לשיט, אלא רק להימצאות על סירת הקיאקים.

בצילומים בלעדיים שהגיעו למערכת telesport נראים השניים שטים בסירות קייאקים באחד מנהרי הירדן הסמוך  רמת הגולן. 

אחד האזרחים צילם את התמונה. על פי הצילום נראה שמדובר בנחל הירדן. עוד בצילום: מאיר הרוש איש הלוגיסטיקה של בית"ר ירושלים ואבי לוי, עוזרו של הרוש.

בית"ר ירושלים הפסידה אתמול לקרית שמונה 2:0 ובנאדו, כמו גם עידן טל ספגו ביקורות קשות מאוד בעקבות יכולתם הדלה. טל אף הוחלף במשחק.

השחקנים עצמם ניסו להמעיט בערך הסיפור, אריק בנאדו הגיב כי: "לא עשינו קיאקים ולא כלום. הלכנו לטבול במים. זה היה מהיר ולא צריך להתרגש מזה".

עידן טל אמר: "אני לא מוצא לנכון להצטדק בפני אף אחד. לי ולאריק יש מוניטין של שחקנים מקצועניים שמכבדים את המקצוע ולא היינו מגיעים לאן שהגענו אם היינו מתנהגים באופן שכונתי. מה שקרה אתמול, היה יום חם. יצאנו לטבול בירדן, ממש בצורה לא מתוכננת, לא להרבה בזמן. ראו אותנו אנשי המקום וביקשו לעשות תמונה ליחסי ציבור. לא צריך לעשות סקנדל מכל קשקוש".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק