כנראה כך מתכונננים למשחק

קבוצות התחתית זועמות על הפירסום לפיו עידן טל ובנאדו נצפו על קיאקים, שעות לפני המשחק בק. שמונה. מאמן סכנין ערן קוליק שניפק את הכותרת מוסיף: "אני מקווה שבבית"ר יידעו מה לעשות". בנאדו וטל יעמדו לדין

יום ראשון 17 מאי 2009
שלמה חסיד
 זעם  רב אצל קבוצות תחתית ליגת העל בעקבות הפרסום לפיו שני שחקני בית"ר ירושלים, עידן טל ואריק בנאדו בילו על קיאקים, שעות לפני משחק הקבוצה מול קרית שמונה.

המפסידות הגדולות מהניצחון של קרית שמונה, הן קבוצות בני סכנין ובמיוחד הכח עמידר רמת גן, ששוב הסתבכו בקרבות התחתית.

מאמן בני סכנין, ערן קוליק, אמר: "אני לא נוהג לעסוק בקבוצות לא שלי. אני עוסק בבני סכנין. אני מקווה ומניח שבבית"ר יידעו מה לעשות עם השחקנים. מה אגיד לך? ראיתי את התמונה וכנראה שכך מתכוננים למשחק. אולי שיוט בקיאקים הוא חלק מההכנה של שחקנים למשחק כדורגל".

בהכח עמידר רמת גן היו זהירים יותר. גורם בכיר בקבוצה אמר: "יש לבית"ר מאמן. קוראים לו ראובן עטר. עטר היה עם הקבוצה בבית המלון מיום שישי. איך יכול להיות שהוא לא ראה ששחקנים שלו נמצאים על קיאקים. לטעמי במצב כזה המאמן אשם".

בנאדו וטל יעמדו לדין

 אריק בנאדו ועידן טל, עשויים להיות מושעים מבית"ר ירושלים בעקבות הפרסום הבלעדי ב-TELESPORT לפיו השניים בילו בסירות קיאקים לפני משחקה של הקבוצה בקרית שמונה.

גורם בבית"ר ירושלים אמר היום ל-TELESPORT: "אנחנו פשוט בהלם. אין לנו מה לומר. נחשוב מה לעשות ואיך ניתן להעמיד אותם לדין".

בבית"ר ירושלים קיבלו בהלם מוחלט את הידיעה לפיה שניים מהשחקנים המרכזיים בקבוצה בילו לפני המשחק באופן בו לא יכלו להגיע בכושר סביר למשחק הערב.

בעקבות הידיעה שהתפרסמה  החליטה הנהלת הקבוצה לערוך בירור לשני השחקנים. תגובת הנהלת המועדון בנושא: "הנהלת הקבוצה רואה בחומרה את הנושא. מחר יערך לשחקנים בירור לעניין ועל פי תוצאות הבירור יקבע האם להעמיד את השחקנים לוועדת משמעת או לא"

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק