הארוחות במכבי תא הופסקו

במסגרת המשבר הכלכלי הארוחות במכבי ת"א קוצצו. שניידר עדיין לא החל את ההכנות לעונה הבאה ואין עדיין תקציב. יוסי שיבחון ואיליה יבוריאן יתבקשו לחפש קבוצות חלופיות

יום ראשון 17 מאי 2009
אשר גולדברג

 במכבי ת"א החלו כבר בקיצוצים החל מסופ"ש שעבר הופסקו ארוחות הקייטרינג לשחקנים, במכבי ת"א טוענים שהיכולת הדלה לא מצדיקה הוצאות כל כך גבוהות.

בית"ר ירושלים קורסת, מכבי נתניה של יאמר כבר הודיעה, שהיא עושה מהפך תקציבי במועדון. בינתיים במכבי ת"א נמשכת אי ה-ודאות.

אלכס שניידר עדיין לא הודיע על גודל התקציב לעונה הבאה. מחנה האימונים בהולנד יבוטל ככל הנראה השבוע ושם המשחק בקרית שלום, הוא תקציב בסדר גודל של בני יהודה פלוס.

אוהדי מכבי ת"א, אמורים לשלוח השבוע מכתב לשניידר ויבקשו ממנו להגיע לישראל ולדבר
בקולו איתם ועם ההנהלה, כדי להודיע מה קורה בעונה הבאה.

נכון לעכשיו, שניידר כועס ולא מרוצה בלשון המעטה מהדברים המרכיבים את מכבי ת"א. שניידר מבקש למכור את כוכבי הקבוצה וביניהם: מאור בוזגלו, יוסי שיבחון, איליה יבוריאן וג'יז'רמו
ישראלביץ'.

לגבי חלק מהם במידה ולא יצליחו למכור אותם, הם ידרשו לקיצוץ משמעותי בשכרם. גורם המקורב לפרשה טוען: "שחקנים כמו איליה יבוריאן, יוסי שיבחון, ישראלביץ', דולי ג'ונסון, ג'ונתן
אסוס, איגור טומאסיץ' לא שווים 20 אחוז משכר העתק, שמשולם להם".


יבוריאן. "לא שווה 20 אחוז מהשכר שמשולם לו"

שניידר כבר הודיע שהוא לא רוצה אותם בקבוצה, אבל מתברר שאין בינתיים קופצים על השחקנים הללו, ומבדיקה שנעשתה אף אחד לא שמע באירופה מאור בוזגלו. שניידר כועס כי הביאו אותם בסכומים שהם בחיים לא ראו והם מתנהגים בצורה, שפוגעת ומבזה את המועדון. לא יכול להיות, שאיליה יבוריאן, שעלותו כ-700 אלף דולר, יתנהג, יראה וישחק כמו אחד מליגת הותיקים.

במכבי תל אביב בדקו אפשרות שיוסי שיבחון יעבור בסיום העונה למכבי חיפה, אבל בשלב זה כולם ממתינים לראות אם חיפה אכן תזכה באליפות.

אלכס שניידר כבר מבין, שהשנה כמות המנויים תהיה בפחות מחצי מהכמות הנוכחית (6,000), כאשר בינתיים אין לקבוצה אף ספונסר, שיכולים להעלות את התקציב. אי הודאות  במכבי ת"א גדולה. 

אחד מאוהדי הקבוצה אמר: "מכבי ת"א הולכת לשנת קטסטרופה ושימו לב, רק בקיץ האחרון אלכס שניידר דיבר על ליגת האלופות".

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק