קרואטי נתן, קרואטי לקח

ליגת העל: מ.ס. אשדוד קיבלה שתי מתנות משוערה הקרואטי של מכבי ת"א קאלה שהכשיל פעמיים את החלוצים ברחבה והולצמן ורביבו כבשו בשביל המקומיים. ג'ובאני רוסו נכנס כמחליף והציל את מכבי עם שער ובישול, 2:2 בסיום

שבת 06 ינואר 2007
רועי רובינשטיין
מ.ס. אשדוד רצתה לנצח הערב את מכבי ת"א בכדי לפתוח פער של שלוש נקודות על פני בית"ר ירושלים בפיסגת הטבלה. קאלה טרסטקו שוערה הקרואטי של מכבי ת"א עשה הכל בכדי לתת לאשדוד את הניצחון כשהכשיל פעמיים את שחקני ההתקפה של המקומיים בתוך הרחבה. אך היה זה קרואטי אחר, ג'ובאני  רוסו שנכנס באמצע המחצית השנייה עשה את השינוי עבור הצהובים כשכבש ובישל את שי השערים לטובת הקבוצה של אלי כהן.


מחצית ראשונה

ההזדמנות הראשונה במשחק הגיעה לראשו של עידן שריקי שבדקה הרביעית נגח כדור קרן סמוך לקורה.

שמונה דקות מאוחר יותר, בדקה ה-12 כדור רוחב מסוכן של מישאלוף לא מצא אף רגל מסיימת.

בדקה ה-17 ניסתה הגנת מכבי ת"א להחזיר את הכדור לשוער קאלה, אך יניב עזרן חטף את הכדור וניסה לעבור את השוער הקרואטי שהכשיל את החלוץ. השופט ערן פרוסט לא חיכה והצביע על הנקודה הלבנה. שי הולצמן כבש את בעיטת העונשין מ-11 מטרים לזכות אשדוד, 0:1.

בדקה ה-35 הכדור הגיע למשה ביטון בתוך הרחבה לאחר שמגן אשדוד גורה טל לא הרחיק טוב את המסירה של דיין אך החלוץ הצעיר גלגל את הכדור אל מחוץ למסגרת ליד קורת השער של סמי אייג'י.

ארבעה דקות אחר כך ניסה ביטון שוב את מזלו כשבעט בעיטה חזקה מ-17 מטרים מעל לשערו של אייגי'.

דקה לסיום המחצית הראשונה יצאה אשדוד להתקפה מתפרצת נפלאה, הכדור הגיע להולצמן באגף השמאלי. כובש שער היתרון של המארחים הגביהה את הכור לראשו של שריקי אך הנגיחה של החלוץ הורחקה מקו השער על ידי שחקני ההגנה של מכבי ת"א. 0:1 לאשדוד במחצית.

מחצית שנייה

שמונה דקות בתוך המחצית השנייה מאזן הכוחות מעט השתנה כשגורה טל בלמה הסנגלי של אשדוד ספג כרטיס צהוב שני הורחק לאחר שהכשיל יוסי שיבחון ליד הרחבה. אבי נמני ניסה לכבוש מהכדור החופשי אך לא הצליח לעבור את אייג'י.

בדקה ה-70 עשה אלי כהן את החילוף של המשחק כשהכניס למשחק את ג'ובאני רוסו למשחק במקום שירני אייני. רוסו ראה כי לקבוצתו ניתן כדור קרן עלה לרחבה ובנגיעה הראשונה שלו בכדור נגח את שער השיוויון, 1:1.

בדקה ה-77 נכנס ז'אן ג'אק גוסו-גוסו לרחבה עבר את קאלה שהכשיל אותו והעניק לאשדוד פנדל שני במשחק. ללא שי הולצמן על המגרש לאחר שהוחלף מוקדם יותר במחצית היה זה דויד רביבו שלקח את הבעיטה וכבש, 1:2.

שלוש דקות לאחר מכן הכדור הגיע לשריקי שממצב קשה בעט לקורה של קאלה. דקה אחר כך עוד קרן של מכבי ת"א הביא לה שוב את השיוויון כשהכדור של רוסו הגיע לראשו של מרדיקוביץ' שמצא פירצה בין הקורה לשוער אשדוד ונגח פנימה, 2:2.

הרכבים:

מ.ס. אשדוד:
סמי אייג'יי, אלקריף, טל, גונזאלס, טובול, אופיר,גוסו-גוסו, רביבו,עזרן,הולצמן ושריקי


מכבי ת"א: קאלה, ייני, יחיאל, מרטינוביץ', שטרית, מישאלוף, נמני, ליאור ז'אן/ עומר פרץ [55], דיין, ביטון, מרדיקוביץ' 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק