אנצ'לוטי: אני אאמן את צ'לסי

הסאן: קרלו אנצ'לוטי, מאמן מילאן יאמן את צ'לסי בעונה הבאה ויחליף את חוס הידינק על הקווים בסטאנפורד ברידג'. אנצ'לוטי:" אני אקח את צ'לסי בעונה הבאה"

יום שני 18 מאי 2009
מערכת TELESPORT
 קרלו אנצ'לוטי, מאמן מילאן, שלא לקח את הסקודטו באיטליה חמש שנים, לא ימשיך במדי הרוסיונרי בעונה הבאה. הסאן הבריטי מדווח כי קרלו אנצ'לוטי הודיע לרומן אברמוביץ' אתמול בבוקר כי יסכים לקחת את המשרה הנחשקת של "הבלוז".

לאחר הפסד החוץ של מילאן נגד אודינזה (2-1), נפגש המאמן האיטלקי עם נשיא מילאן, אדריאנו גליאני ושניהם סיכמו על סיום ההתקשורת לאחר 8 שנים. הנשיא של מילאן נתן לאנצ'לוטי את ברכת הדרך וזה החליט ללכת על האתגר של צ'לסי.

מי שצפוי להחליף את אנצ'לוטי על הקווים בסן סירו יהיה לא אחר מאשר מרקו ואן בסטן, החלוץ האגדי של הרוסיונרי בשנות ה-90, שאיתו כבר התקיימו שיחות לא פורמליות לגבי משרת המאמן.

זה לא סוד שהאוליגראך הרוסי רצה את אנצ'לוטי עוד קודם לכן, לאחר פיטורי פיליפ סקולארי בחודש פברואר כבר התייקמו שיחות עם המאמן האיטלקי בן ה-49, אך קשיים כאלו ואחרים מנעו את המעבר.

החוזה השמן של אנצ'לוטי צפוי להיות 22 מליון אירו, אותם הוא אמור להרוויח במהלך 4 השנים הבאות "בפולהאם ברודאויי". המאמן שהביא למילאן שתי אליפויות אירופה יהיה עכשיו יותר שלם עם המעבר, זאת לאחר שקיבל ביקורת חריפה מסילביו ברלוסקוני על תפקודו. 

תמונות:gettyimages

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק