הדחפורים כבר מוכנים

פרויקט הבנייה על מתחם "האורווה" מחייב עליית דחפורים כבר בעוד שבועיים על מגרש הכדורגל. רק נס והסכם עם חברת הבנייה לדחייה, ימנעו ממכבי והפועל להיפרד מהמגרש. פרשת ג'רנצ'וב תופסת תאוצה

יום שני 18 מאי 2009
אשר גולדברג
 בשבת הבאה תארח מכבי פ"ת את מכבי ת"א למשחק על המקום ה-6 בטבלה, שיעניק לזוכה בו מענק כספי. יכול מאוד להיות שזה יהיה המשחק האחרון שישוחק "באוורווה". בעוד שבועיים שתינעל הליגה אמורים לעלות דחפורים ולהרוס את המגרש לטובת פרויקט בניה שאושר כבר.

נכון לעכשיו, למרות מאמצים של עריית פ"ת מול בעלי הקרקע לא נימצא פיתרון לדחיית בניית הפרויקט היוקרתי. העבודת באצטדיון העירוני החדש, הסמוך לתחנת הרכבת נעשות בקצב איטי, המגרש החדש אמור להיות זמין לקבוצות רק באפריל 2010.

הפיצוי הכספי אותו דורשת חברת הבנייה הוא גבוה, ונראה שרק נס ימנע את עליית הדחפורים, במהלך שכזה יאלצו שתי הקבוצות של פ"ת לחפש מגרשים חלופיים. למרות הלחץ שיש על הערייה ועל הקבוצות, יו"ר ההתאחדות, אבי לוזון נשמע רגוע: "הנושא ידוע וזה בטיפול, שתי הקבוצות ימשיכו לשחק במגרש הזה".


לוזון. הנושא ידוע.

חברת הבנייה טוענת שאף גורם לא דיבר איתה עדיין בקשר לנזק שצפוי להגרם לה: "אם עיריית פ"ת תהיה מוכנה לשלם עבור ההפסדים העתידיים ולא מדובר בסכומים קטנים, שיבואו וידברו איתנו".

בנושא אחר, הפועל פ"ת מתקשה עדיין להירגע מאירועי הדרבי האחרון, המנצחת של הדרבי, הגישה בקשה לההתאחדות לכדורגל להעמיד לדין את הבלם המקדוני, בובן ג'רנצ'וב שירק מספר פעמיים על גל כהן, בלם הפועל במהלך המשחק.

במכבי גם לא אהבו את ההתנהגות של האחרון, והוא צפוי לעמוד בפני ועדת משמעת פנימית שבה הוא אמור להיקנס ולסיים את דרכו בקבוצה. שחקן במכבי פ"ת התייחס לאירוע: "רצוי לסלק אותו מהר כי הוא טרבלמייקר גדול".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק