צעד משמעותי לאליפות

אלישע לוי המאושר לא הסתיר את הסיפוק מה- 0:1 על הפועל ת"א: "צריכים להשלים את העבודה, משוכנע שנעשה את זה". אלי גוטמן: "יש ימים שזה לא הולך, לצערי זה נפל היום. מי שבמקום הראשון, ראוי להיות שם"

יום שני 18 מאי 2009
אייל כהן

מכבי חיפה עשתה הערב (שני) צעד ענק לעבר אליפות עונת 2008/9, כשגברה בביתה 0:1 על הסגנית, הפועל ת"א, והגדילה ממנה את הפער ל-5 נקודות, 2 מחזורים לסיום העונה.

אלישע לוי המאושר אמר לאחר המשחק: "הקהל שלנו הוכיח לנו שכשצריך אותו הוא בא, והיום הוא דחף אותנו. עשינו היום צעד משמעותי לעבר האליפות, אפשר לשמוח אבל צריך להשלים את המשימה, ואני משוכנע שנעשה את זה".

"תמיד מצפים מחיפה לנצח, ולא רק לנצח אלא גם להציג כדורגל יפה. ידענו לבוא במשחק הכי חשוב של העונה, ללחוץ אותם, לבנות אינספור מצבים, לעומת הפועל ת"א שהתקשתה להגיע להזדמנויות. שיחקנו מצוין ונראינו כמו מכבי חיפה האמיתית".

"אני שמח שהגענו לשלב כזה, שאפשר לקחת דאבל", הוסיף לוי. " יש משהו ייחודי בקבוצה הזו, עבדנו מאוד קשה ואני מקווה שנדע לסיים את המלאכה כמו שצריך. נעשה הכל כדי להביא דאבל, המועדון הזה זכה בהרבה דברים וקשה לרגש אותו, אבל כשאתה כל כך קרוב, זה מרגש". 


עצבות אצל אוהדי הפועל ת"א בסיום (צילום: כהן אייל)

מן העבר השני, אלי גוטמן המאוכזב אמר: "לא שיחקנו טוב היום. כל הכבוד למכבי חיפה, הם היו יותר טובים בכל הפרמנטרים. לא הגענו לשום מצב מתוכנן ומסודר היום. יש ימים שזה לא הולך, לצערי זה נפל ביום הזה שהיה כ"כ משמעותי עבורנו". 

המאמן האדום המשיך ואמר: "אני יודע להעריך את מה שהשחקנים עשו העונה, ואני עדיין לא מתכוון לסכם, אבל אני יודע מה הם נתנו מעצמם. אני גם יודע שמי שנמצא במקום הראשון ראוי להיות שם".

תמונות: כהן אייל

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק