התפרצות

עוד בבוקר אייל כהן כבר התפלל לתצוגת תכלית ב"משחק העונה", כעת לאחריו ההרגשה כי המשאלה התגשמה ומכבי חיפה בדרך לתואר האליפות. וכמובן מילה טובה לקהל ואלישע

יום שלישי 19 מאי 2009
אייל כהן

עוד בבוקר יום שני, כתבתי כאן ב-TELESPORT, כי בהחלט ראוי שלנו אוהדי הכדורגל נזכה לתצוגת תכלית במה שקרוי "משחק עונה". אז הנה, היום בלילה לאחר הניצחון של מכבי חיפה על הפועל ת"א, הבחורים על כר הדשא בקרית אליעזר, נענו למשאלותיי.

זה שנים שלא צפינו בתצוגת כדורגל אחת המשובחות ברגע קריטי בכדורגל הישראלי. מכבי חיפה עמדה כמו קבוצה אירופית לכל דבר ועניין, עם הנעת כדור נהדרת ותצוגת תכלית של כל חניכיו של אלישע לוי ועוד ללא גוסטבו בוקולי, שנאלץ להפרד מהדשא עוד במחצית הראשונה.

הכדורגל בסופו של דבר ניצח, לאחר עונה מאוד לא פשוטה עבור האוהדים, הפעם קרית אליעזר העניק קונצרט לקראת סיום העונה ומשחק שלמעשה הכתיר את האלופה החדשה שבדרך.

 לאחר תום עידן הגאידמקים והשניידרים למינהם, חוזר לו הסוס הותיק, יעקב שחר לפיסגת הבמה, בשקט תעשייתי ובלי הרבה דיבורים, שחר עושה בנחישות, באהבה ועם לא מעט קשיים מה שאחרים נכשלו בו, לקחת שוב אליפות ולרומם את העיר חיפה, שלמעשה כבר נהייתה פריפריה בחלוף השנים.

אז כעת לאחר שהתקשורת בהחלט תהלל ותרומם את אלישע לוי, שלמעשה הפך לשק החבטות בעונה החולפת, אני האמנתי באלישע  לכל אורך הדרך. אלישע, שהגיע מהפריפריה, והתקדם לאט לאט בשקט בשקט, כמו בסרט "נער החידות ממומבאי", מהפחונים בהודו ישירות לפרס הראשון, אלישע עשה זאת בחן, באמונה, בענוה, גם עם לא מעט צניעות שתרמה לכך. 


אלפי אוהדים הגיעו כשעתיים לפני המשחק (צילום: אייל כהן)

המשימה עדיין לא הושלמה. למכבי חיפה יש אפשרות לרשום עוד היסטוריה קטנה במאה ה-21 ולזכות בדאבל. לאחר ההצלחה במשחק העונה, מצפה למכבי חיפה 3 משחקים אחרונים מרתקים וסופר חשובים, כדי להגיע לקיץ רעננים ומאושרים.

נ.ב

קשה לסיים ללא מילה טובה לקהל. קרית אליעזר היה מלא מפה לפה, ואלפי אוהדים כבר צבעו את השדרה שליד המגרש, כשעתיים לפני שריקת הפתיחה. אם לאבי לוזון יש מילה, והוא אכן רוצה להוריד את מחירי הכרטיסים ללא שימוש ציני בחשבון הבנק שלנו, זה רק יוסיף וראינו כיצד איצטדיון מלא מוסיף למשחק.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק