גודס נחוש לצרף את בורשטיין

בימים האחרונים שב מאמן הפועל ירושלים להעביר מסרים לטל בורשטיין כי הוא מעוניין בו לעונה הבאה. בכל מקרה, בורשטיין יעזוב בקיץ את מכבי תל אביב

יום שלישי 19 מאי 2009
שלמה חסיד

 הפיינל פור שיפתח הערב בהיכל נוקיה יהיה גם מסיבת הפרידה של טל בורשטיין ממכבי תל אביב. בורשטיין מסיים את חוזהו התלת שנתי בקבוצה, שהוענק לו ישירות על ידי הבעלים דיוויד פדרמן, כמה ימים אחרי שנפצע בגמר הפיינל פור לפני שלוש שנים. 

כזכור, נפצע בורשטיין בהיתקלות עם שחקן ירושלים דאז,  מאיר טפירו, במשחק בו הביסה אז מכבי של פארקר וויצ'יץ' את יריבתה הנצחית, בשלושיםנקודות  הפרש.

למרות פציעתו הקשה של השחקן, פדרמן האמין שיחזור ליכולתו, בזכות החוסן המנטאלי של בורשטיין, הידוע כמקצוען טוטאלי. אלא ששלוש שנים עברו, ובורשטיין לא הצליח לחזור לעצמו.

בשנה האחרונה דווקא המאמן שתחתיו הוא זכה בשלושה גביעי יורוליג, פיני גרשון, ספסל אותו במרבית המשחקים ומיעט להעניק לו צ'אנסים. כעת בורשטיין מחכה לקיץ בשביל למצוא קבוצה בה יוכל לחזור ולשקם את עצמו.

ל-TELESPORT:  נודע כי בימים האחרונים  קיבל בורשטיין מסרים מגיא גודס, שהדריך אותו במשך שנתיים במכבי כעוזר מאמן, כי הוא רוצה בו בירושלים לעונה הבאה. גודס גם אמר לבורשטיין כי הוא עצמו התמודד בקריירת השחקן שלו עם פציעה טורדנית שאילצה אותו לעזוב את מכבי כדי לצבור דקות משחק. 

בורטשיין יבדוק אפשרויות נוספות כשבין השאר יבדקו סוכניו את האפשרות שיעבור לשחק באחת הליגות האירופאיות הבכירות.


תגובות

1

טלספורט בפייסבוק