אנחנו רוצים אליפות

אבי אשכנזי אחרי ההעפלה לגמר הפיינל-פור: "עשינו דבר ענק. רצינו פיינל-פור והגענו. רצינו להגיע למשחק הגמר והגענו. עם האופי הזה אנחנו צריכים ללכת עד הסוף". גיא גודס: "כל העונה חסר לנו הגרוש ללירה"

יום שלישי 19 מאי 2009
שלמה חסיד

מכבי חיפה העפילה הערב (שלישי) לגמר פיינל-פור ליגת ווינר, אחרי ניצחון 93:98 על הפועל ירושלים. המאמן המאושר אבי אשכנזי אמר אחרי המשחק: "עשינו דבר ענק. בעונה הזאת אנו כל פעם שוברים שיאים חדשים". 

"רצינו פיינל-פור והגענו. רצינו להגיע למשחק הגמר והגענו. עכשיו אנחנו רוצים אליפות. חזרנו למשחק ובדרך כלל כשקבוצה חוזרת מפיגור גדול המומנטום איתה. יש לנו אופי, למרות שאיבדנו יתרון שלא היינו צריכים לאבד. עם האופי הזה אנחנו צריכים ללכת עד הסוף".


עידו קוז'יקרו סיכם: "אנחנו שמחים מאוד. מאוד מקווים שנגשים את החלום של כולנו, של העיר, של המועדון ושלנו השחקנים. מכבי ת"א הקבוצה הפייבוריטית. היא סיימה במקום הראשון בליגה בזכות ולא בחסד. אני בעד מכבי חיפה בגמר".


מאליק דיקסון הוסיף: "היו לי הרבה קליעות טובות, ועשיתי את מה שאני יודע. אני מקווה שביום חמישי תהיה אותה תוצאה. המאמן אמר לתת לי את הכדור ולשלוט במשחק. אחרי כמה סלים נכנסתי לקצב והביטחון עלה". 


עמית בן דוד אמר: "הראינו אופי לאורך כל העונה. היום היה משחק אדיר. הצלחנו לחזור בסוף ואספנו אנרגיות. ההארכה כבר היתה שלנו. רוב השחקנים מנוסים ויודעים שעוד לא עשינו כלום".

מן העבר השני, גיא גודס אמר: "היה משחק כדורסל מצוין. הובלנו לקראת הסיום אבל הפסדנו, ואין מה לעשות עם זה. התחלנו את המשחק לא טוב, אבל ברגע שהצלחנו לצאת מהבור אסור היה לנו לחזור אליו. המשחק כבר היה בידיים שלנו וחבל, אבל אם אתה לא לוקח לוקחים לך וזה מה שקרה".

 "כל העונה חסר לנו הגרוש ללירה. ארבע דקות לסיום הובלנו ביתרון של שמונה נקודות, אך במקום לעשות את הדברים הנכונים אפשרנו לחיפה לחזור, ובהארכה הם כבר היו יותר טובים".

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק