היינו טובים יותר

חצי גמר הפיינל פור: מאמן מכבי ת"א, פיני גרשון, שהעפיל לגמר הפיינל פור, התייחס למשחק: "צריך להתכונן היטב לגמר". עודד קטש: "תחושה קשה. היינו צריכים לעשות עבירה בסיום"

יום רביעי 20 מאי 2009
שלמה חסיד

 לא שמחה גדולה נראתה אצל 2 המחנות, כאשר בגליל גלבוע חשו אכזבה עצומה ובמכבי ת"א לא נראתה אהדה יוצאת דופן בסיום, לאחר הניצחון הדחוק 70:72 בשלב חצי גמר הפיינל פור. 

פיני גרשון, מאמן מכבי ת"א, סיכם את המשחק: "נתקענו כי לא היינו בהרכבים שתורגלו ביחד. בראון היה חסר, קרלוס ארויו לא היה טוב וזה הוציא אותנו מהמשחק. אני חושב שהמשחק היה תלוי בנו, והיינו יותר טובים. הם הובילו רק פעם אחת בנקודה. צריך להתכונן טוב לקראת משחק הגמר".

מאמן גליל גלבוע, עודד קטש נראה חיוור בסיום: "תחושה קשה. מחצית ראשונה קפאנו לגמרי. לא היינו בעניינים, הם עלו עלינו בכל פרמטר. זה היה מחצית ראשונה הכי גרועה שלנו. אני חושב שבסיום היינו צריכים לעשות עבירה. קשה לסכם את העונה בתחושה כזאת, כל קבוצה שמגיעה למעמד כזה מול מכבי ת"א, מחכה לימים כאלו של מכבי. עשינו הרבה דברים נכונים הגנתית, זה המחיר שמשלמים".

עוזר מאמן מכבי ת"א, שרון דרוקר: "זה משחק אידיאלי לחצאי גמר. הלחץ בהחלט דיבר, הובלנו רוב המשחק, אבל גליל כפו עלינו את הקצב שהם רוצים. היה חסר לנו ריבאונדים ולא הצלחנו לפתח יתרון משמעותי. חיפה היט קבוצת ריבאונד טובה, צריך להביא פיתרונות. זה משחק אחד, אף אחד לא יזכור יכולת, אם אנחנו מנצחים, אנחנו אלופים".

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק