אפשרות: גוטמן ונמני ביחד במכבי

במכבי ת"א ממתינים להתפתחויות בהפועל ת"א בנושא, אלי גוטמן. מקורבים לאלכס שניידר הציעו לו את גוטמן לצידו של אבי נמני, במכבי רצו בעבר את מאמן האדומים

יום רביעי 20 מאי 2009
אשר גולדברג
 במכבי ת"א קיימת עדיין אי וודאות כלכלית לגבי השנה הבאה, ובמועדון מחכים למוצא פיו של שיינדר, אך מאחורי הקלעים גורמים במועדון בודקים אופציות כאלו ואחרות לקראת העונה הבאה, והראשונה שאלת המאמן. 

גורם בכיר במכבי ת"א הציע לאחרונה לאכלס שניידר לצרף למועדון את אלי גוטמן לצידו של המנג'ר, אבי נמני. הרעיון שגוטמן יאייש את משרת המאמן נובעת מכמה סיבות, המאמן של הפועל ת"א ידוע כטקטיקן גדול וכאחד שיודע להשליט סדר ולעמוד בלחצים.

אותו גורם סיפר ל-TELESPORT: "מי שמנצח את מכבי ת"א כמעט בקביעות בדרבים ובגביע, ראוי לאמן את הקבוצה".

בעוד מוני הראל מתכוון לקצץ לגוטמן בשכר, במכבי ת"א אומרים היום כי למרות הקיצוצים הצפויים בגזרת המועדון נושא השכר של גוטמן לא אמור להוות בעיה. יש מי שמוכן לממן את המשכורת של גוטמן, שתעמוד ככל הנראה על 200 אלף דולרים.


נמני.ישתף פעולה עם גוטמן?

אם וכאשר ינחת גוטמן בקריית שלום החוזה שלו יהיה לשנה אחת עם אופציה לשנה נוספת, זאת מכיוון שבמכבי לא רוצים לקחת סיכוניים לחוזים ארוכי טווח בתקופה שבה המשק נמצא במשבר.

בכל מה שקשור לאבי נימני אין כל חדש, מספר 8 ימשיך להתוות את הדרך ולבחור את השחקנים ביחד עם אלי גוטמן אם זה יחתום לבסוף בקריית שלום. שניידר אינו מוכן בשלב זה להוביל מהלך גלוי מול גוטמן מכוון שזה נמצא עדיין במו"מ עם מוני הראל, הבעלים של הפועל ת"א.

במידה והמו"מ בין גוטמן לבין הפועל ת"א יעלה על שירטון, במכבי ת"א יעלו הילוך וינסו לצרף את אחד המאמנים היותר טובים של העונה. גם בגזרת השחקנים אין כל חדש, ובמכבי ממתינים להחלטת שניידר לגבי התקציב.
 

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק