זו האליפות הכי קשה שלי

פיני גרשון רושם אליפות צהובה נוספת: "לא רציתי להכנס לרשימה של אלו שמפסידים אליפות למכבי, אעשה הכל כדי שזה לא יקרה יותר". טל בורשטיין: "הרבה אנשים צריכים לאכול את הכובע"

יום חמישי 21 מאי 2009
שלמה חסיד
מיד לאחר זכייתה של מכבי ת"א היא באליפות המדינה לעונת 2008/9, מאמנה פיני גרשון אמר: "לא רציתי להכנס לרשימה של אלו שמפסידים אליפות למכבי, ואני מבטיח שאעשה הכל כדי שזה לא יקרה יותר. אנחנו מועדון מפואר, ויש לנו את האפשרות לעשות הכל כדי שנהיה הקבוצה הכי טובה שיש". 

"אני לא אתן שידברו על מכבי כמו שדיברו השנה, כי זה הדבר היחידי שנתן ביטחון ליריבות שלנו. אני מודה לאל שעזר לי לזכות באליפות. אני לא יודע כמה אליפויות יש לי, אבל זו האליפות הכי קשה שלי".

"עברנו פיינל-פור לא קל מקצועית. גם גור שלף עשה גם מקצועית וגם מוראלית עבודה מדהימה, ועזר לנו לנצח. זה הלך קשה, וידענו שזה יהיה קשה. הם קבוצה ששומרת טוב, והיינו צריכים לשמור יותר טוב. נכנסו לבור, ובמינוס 12 גור לחש לי משהו באוזן ולאחר מכן היה מהפך. ניצח את חיפה שחקן שלא שיחק 3 חודשים. במאני טיים הישראלים לוקחים אליפות".

"אנשים במהלך העונה פתחו יותר מדי את הפה כדי להפיל אימפריות, אבל אימפריה לא נופלת כ"כ מהר".

דרק שארפ הנרגש הוסיף תוך כדי שהוא דומע מהתרגשות: "אני כ"כ שמח, לא יודע מה להגיד עכשיו חוץ מזה. היינו חיוביים כל הזמן והאמנו. מעבר לזה לא היינו צריכים לעשות כלום. אשאר לשחק כל עוד הלהבה תבער בי ורגליי יישאו אותי".


היו"ר, שמעון מזרחי אמר: "היתה חסרה לנו צלחת להשלמת הסרוויסים שלנו. האליפות מאוד מתוקה, אחרי עונה לא קלה ומשחקים קשים. אין מאושר ממני. עברה עליי עונה קשה".


ליאור אליהו: "אני לא יכול להסביר כמה רציתי את האליפות הזו. אני תמיד ישן צהריים לפני משחקים, והיום לא יכולתי לישון. היינו בטירוף לפני המשחק בחדר ההלבשה. אני מת על כולם ושמח מאוד". 


טל בורשטיין: "הרבה אנשים צריכים לאכול את הכובע. זה מאוד מתוק להחזיר את האליפות. לא יודע מה יהיה איתי בעונה הבאה, רוצה להנות מהרגע".


עמרי כספי: "עברנו הרבה עליות וירידות, זה הגיע לנו. הוכחנו הרבה פעמים השנה שאנחנו הכי טובים. זה מגיע לכולם, לצוות, לשחקנים, לאוהדים. היה לנו מאוד קשה העונה וזה היה מאוד חשוב לנו לאגו שלנו והוכחנו את זה על המגרש".


קרלוס ארויו: "עברנו כ"כ הרבה עליות וירידות, חילופי שחקנים ומאמנים. דרק שארפ הוכיח היום שהוא השחקן המוביל של הקבוצה. אני לא מתכוון לדבר על העונה הבאה, רק לחגוג את האליפות הזו".


מרקוס בראון: "בשבילי זה היה כמו חלום שהתגשם, להעניק משהו למכבי ולהצטרף להיסטורה. אני מרגיש מלא מזל לשחק עם אדם כמו דרק שארפ. זה ממלא אותי באושר. האליפות הזו הופכת את העליות והירידות שחווינו העונה לשווים. הרבה אנשים לא רצו שנהיה פה היום. אני מאוד אשמח להמשיך במכבי, ננסה להגיע להסדר".

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק