ברק יצחקי בדרך לחיפה

מכבי חיפה מוכנה לחגיגות האליפות מחר במגרש ה"קופסא", אוהדיה הוזהרו שלא לפרוץ לכר הדשא. ההכנות למוקדמות ליגת האלופות החלו עם מהלך לצרופו של ברק יצחקי

יום שישי 22 מאי 2009
אשר גולדברג
ברק יצחקי ממתין להתפתחויות בבית"ר ירושלים ועוקב מקרוב אחרי מהלכיו של המיליארדר היהודי-ברזילאי גומא אגאייר.

יצחקי מעדיף להמשיך בירושלים אך נכון לעכשיו ברור לו שעזיבתו של ארקדי גאיידמק תמנע הישארותו, במידה ולא יגיע רוכש חדש בעל אמצעים כספיים.

מכבי חיפה שאמורה לזכות מחר בנתניה בתואר האליפות, כבר מובילה מהלך לרכישתו של ברק יצחקי כדי שיתייצב בקו ההתקפה הקדמי בנסיון להעפיל לשלב הבתים של ליגת האלופות, שאמור להיות ריאלי יותר בעונה הבאה בזכות דירוג משופר.

ליצחקי אין סכום מכירה בחוזה ומקורביו טוענים כי אין לו כוונה לחזור לאירופה, בטח שלא לליגה הבלגית.

יצחקי יהיה מוכן לשחק במכבי חיפה, שם יקבל את הבמה לליגות המעניינות יותר של ספרד, איטליה ואנגליה.

בכל מקרה, בארץ, רק מכבי חיפה תוכל לעמוד בעלויות הכספיות של יצחקי. אלפי אוהדי מכבי חיפה ימלאו מחר את ה"קופסא" בנתניה, במשחק שאמור לתת במידה של ניצחון על מכבי נתניה את תואר האליפות ל"ירוקים". אוהדי הקבוצה הוזהרו שלא לפרוץ לכר הדשא, לא לגרור פרובוקציות עם השוטרים ולהמנע מעונש.

במכבי חיפה לא ניצחו העונה את מכבי נתניה בליגה ואילו הניצחון בגביע הושג רק בבעיטות הכרעה מ-11 מטרים. לפיכך, הדריכות בקרב הירוקים בשיאה. 

שחקן במכבי חיפה: "צריך לנצח כי גם תיקו יכול לגרום לתוהו ובוהו במחזור הסיום. מכבי חיפה לא צריכה שני מחזורים לסיום, עם 5 נקודות יתרון, להפוך את המשחק האחרון מול בית"ר ירושלים למשחק העונה האמיתי".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק