שניידר ביקש להמתין להתפתחות

אלכס שניידר הבהיר בסוף השבוע שצפויה התפתחות בנושא השותפות במכבי ת"א בימים הקרובים, תכנית ההתייעלות של ההנהלה מוכנה. כעס במועדון על שחקני הנוער שפישלו בדרבי הגביע

שבת 23 מאי 2009
אשר גולדברג
אלכס שניידר אינו ממהר להכריז על תקציב מכבי ת"א לעונת 2009-10. בקבוצה אין בשלב זה אפשרות להכין את מחנה האימונים המתוכנן בהולנד. במכבי ת"א שואבים עידוד אחרי שהובהר להם כי קיים סיכוי גדול שקבוצה עסקית המנהלת מו"מ עם הבעלים השוהה בקנדה תגיע להסכם במהלך הימים הקרובים.

תקציב לקבוצה אין בינתיים, אבל תכנית התייעלות היקפית ורוחבית כבר הוכנה ע"י ראשי הקבוצה, אביב בושינסקי ועוזי שעייה.

השחקנים רובם ככולם במתח לפני קבלת ההחלטות לגביהם לקראת העונה הבאה, אבל ישמעו את הדברים באופן אישי רק אחרי שהליגה תסתיים בשבת הבאה.

השחקנים אולי לא מודעים כל-כך למצבם אבל רובם כבר שוחחו עם פרקליטיהם בנושא. במכבי ת"א לא מתכוונים להוביל מאבקי השהייה ודחייה למועד אחר. 

גורם המקורב לנושא סיפר: "שחקנים עם שכר משומן ומרופד שהתרומה שלהם היתה מזערית כמו מאור בוזגלו, גיז'רמו ישראלביץ', אילייה יבוריאן, יוסי שבחון, יניב עזרן ואיגור טומאסיץ' יקצצו משמעותית בשכר או ישלחו לשבת בחוץ ולהתאמן עצמאית, לא יהיו פה רחמים. מכבי לא תמשיך להעסיק את דולי ג'ונסון, רודי חדד וג'ונתן אסוס ותמכור אותם. שום שחקן, כולל הקפטן משה מישאלוף, לא יזכו בשדרוג שכר במידה וירצו להמשיך".

בינתיים, יש כעס רב על קבוצת הנוער שכשלה פעם נוספת בדרבי יוקרתי מול הפועל ת"א בגמר הגביע לנוער. אבי נמני, שתכנן להעלות שחקנים לבוגרים, מאוכזב וישאירם בנוער עד סיום העונה.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק