מכבי תא חגגה באורווה

ליגת העל: הצהובים של אבי נמני כבשו שלישייה לרשתו של אוהד כהן ומכבי פ"ת, והבטיחו לעצמם כמעט סופית את המקום ה-6 בטבלה, הטומן בחובו מענק. יחיאל (9), יבוריאן (43) ובוזגלו (83) כבשו

שבת 23 מאי 2009
מערכת TELESPORT
בגארבג' טיים זה הרבה יותר פשוט, הוכיחה הערב (שבת) מכבי תל אביב. הצהובים של אבי נמני הביסו בחוץ את מכבי פתח תקווה 0:3, והבטיחו לעצמם כמעט סופית, מחזור אחד לסיום העונה, את המקום ה-6 בטבלה ו-800,000 שקלים בגינו.

אבי יחיאל פתח את חגיגת השערים כבר בדקה ה-9 למשחק, בשער נדיר שלו במדי הצהובים. איליה יבוריאן הכפיל את התוצאה דקותיים לפני השריקה להפסקה, ומאור בוזגלו קינח עם שער יפהפה בדקה ה-83 שחתם את תוצאת המשחק.

מהלך המשחק

דקה 9- אבי יחיאל העלה את הצהובים מת"א ליתרון 0:1. מאור בוזגלו הגביה כדור חופשי, ויחיאל ניצל אנדרלמוסיה ברחבה כדי לדחוק אותו פנימה ולהעלות את קבוצתו ליתרון מוקדם.

דקה 17- עומר בוקסנבוים ניסה להכניע את גיא סולומון עם בעיטה מכ-20 מטרים לעבר פינת השער, אבל השוער המחליף של הצהובים הצליח להדוף לקרן.
 
דקה 33- איליה יבוריאן קיווה להפתיע את אוהד כהן עם בעיטה לשער מכ-18 מטרים, אך הכדור היה חלש מדי והשוער קלט.
 
דקה 43- איליה יבוריאן הכפיל את התוצאה, 0:2 למכבי ת"א. כדור קרן של מאור בוזגלו הגיע לחלוץ, שדחק מתוך תיבת החמש פנימה.

דקה 45- רוני לוי הביע את האכזבה ממשחק חניכיו בחילוף כפול שערך עוד לפני השריקה להפסקת המחצית. איסמעיל עמאר ובובאן גרנצ'רוב החליפו את נאור פסר ומוראד מגמאדוב.

דקה 48- קובי גנון ירה טיל אדיר מכ-18 מטרים לעבר המסגרת, אך גיא סולמון התעופף והציל את קבוצתו מספיגה.

דקה 51- דני פרדה הכניס כדור עומק מצוין לעומר דמארי, שבעט מתוך הרחבה החוצה.

דקה 70- עומר דמארי פרץ לרחבה והעביר כדור רוחב לליאור אסולין, שהמשיך לעבר השער, אבל שרן ייני הרחיק לקרן.

דקה 83- מאור בוזגלו קבע- 0:3 צהוב. בוזגלו שלח כדור חופשי מכ-20 מטרים ישירות לשערו של אוהד כהן, שנותר חסר אונים.


הרכב מכבי פ"ת: אוהד כהן, קובי גנון, ניצן דמארי, נאור פסר (איסמעיל עמאר 45'), מוראד מגמאדוב (בובאן גרנצ'רוב 45'), סולי צמח, עומר בוקסנבוים, טל בן חיים (לירן כהן 80'), דני פרדה, עומר דמארי וליאור אסולין.

הרכב מכבי ת"א: גיא סולומון, יובל שפונגין, אבי יחיאל, איגור טומאסיץ', חיים מגרלשווילי, שרן ייני, דן רומן, גיז'רמו ישראלביץ' (ליאור ז'אן 68'), מאור בוזגלו (דור מלול 84'), איליה יבוריאן וסקוט סילי (יוסי שבחון 70').

שופט המשחק: אשר כהן.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק