עכשיו הראש בגביע

ליגת העל: בבית"ר י-ם נערכים כעת למשחק המכריע של העונה הקשה, ביום שלישי בגמר הגביע. עטר: "אני מאחל ברכות למכבי חיפה". יצחקי: "גביע יסכם עונה מתוקה". שירצקי: "השופט בושה וחרפה"

שבת 23 מאי 2009
אשר גולדברג
 לא רק חגיגות האליפות של מכבי חיפה נערכו היום (שבת). בבית"ר ירושלים הרגישו מעולה לאחר הניצחון הנהדר והקליל 0:3 על בני סכנין וההכנות לגמר הגביע בשלישי בעיצומם. 

מאמן בית"ר ירושלים, ראובן עטר, החל קודם כל את דבריו עם חגיגות האליפות של הקבוצה שעימה הוא תמיד ישאר מזוהה, מכבי חיפה: "אני מאחל למכבי חיפה ברכות על האליפות. המשחק היום היה חשוב לנו לקראת הגביע, ראינו קבוצה שמחה. לגבי סיום העונה? אנחנו כמובן שרוצים לזכות בגביע".

גם ברק יצחקי, שכבש במשחק ואף בשבוע האחרון נרמז שמו למעבר אפשרי לקרית אליעזר אמר: "המשחק היה כמובן חשוב לקראת הגביע, השמחה עוד יותר גדולה שניצחנו ועוד בהפרש גבוה. אני מאחל למכבי חיפה מברוק על האליפות, אם ניקח את הגביע לאחר העונה הקשה, זה יהיה מתוק מאוד".

בקרית שמונה לקחו קשה את התיקו ללא שערים מול בני יהודה, בעיקר בגלל טעות השיפוט שבו נפסל השער של יובל אבידור. 

בעלי הפועל קרית שמונה, איזי שירצקי רתח בסיום ואף התפרץ לחדר השופטים: "לא היה אופסייד, זו שערורייה. לקחתם לנו 3 נקודות חשובות, זה ביזיון, בושה וחרפה". 


שירצקי ביציע. "לקחו לנו 3 נקודות, זו שערורייה"

מאמן קרית שמונה, רן בן שמעון התייחס לאירוע ואמר: "מה זה יעזור אם אני אתלונן וגיד משהו על השופט? אין מה לעשות, הלב שלי כואב. ניצחון היה עוזר לנו להמשיך לנשום היטב, אני אחראי על המצב בנוסף". 

יובל אבידור, התייחס לכך ששערו החוקי נפסל: ,אנחנו בלחץ אין ספק בכך, אני מאוכזב ממה שקרה עם השער, ניצחון כאן היה נותן לנו עוד אוויר לנשימה". 

בבני יהודה גם כן הרגישו אכזבה, בעיקר לנוכח אולי איבוד מקום באירופה בעונה הבאה. גיא לוזון, מאמן הקבוצה, אמר בסיום: "היו לנו הרבה הזדמנויות לנצח את המשחק וחבל. היציאה של בלדוט פגעה בנו. הנקודות חשובות לנו מאוד". 

כפיר אדרי מבני יהודה אמר: "שיחקנו מאוד מאוד רציני. מולנו עמדה קבוצה שרוצה לשרוד וזה לא היה פשוט. יהיה לנו משחק קשה בסכנין, המטרה שם היא כמובן לנצח". 

במכבי פתח תקווה שרר אכזבה ענקית מהתבוסה 3:0 למכבי תל אביב. הניצחון של הצהובים הבטיח להם כמעט סופית את המקום השישי בטבל ומענק שמן של 800 אלף דולר. 

אבי נמני, מאמן מכבי ת"א התייחס לניצחון ואמר: "היה משחק טוב שלנו מהרגע הראשון. הגענו ללא מעט מצבים שתורגמו לשערים. כמובן שאנחנו מתכוננים לעונה הבאה, לגבי התקציב אין כל כך מידע, אבל צריך סבלנות". 


אבי נמני. חזר לקווים "אין עדיין מידע לגבי התקציב לעונה הבאה"

רוני לוי, מאמן מכבי פתח תקווה, פירגן ליריבה ואמר: "מכבי ת"א ניצחה בסגל אין ספק. לא באנו למשחק בכלל, יש לנו בעיה בקבוצה. אנחנו לא מספיק טובים, לא הלך לנו כלום, המזל לא לטובתנו. יש הרבה עבודה".

תמונה: באדיבות בית"ר נט.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק