גליל גלבוע בחצי הגמר

גביע ווינר: חניכיו של עודד קטש שיחקו מעולה במלחה והביסו 62:77 את דן שמיר ובני השרון בדרך לשלב חצי הגמר. קטש: "לא שיחקנו בכלל טוב". בהמשך: מכבי תל אביב נגד אשקלון

יום שני 05 אוקטובר 2009
שלמה חסיד

עוד קבוצה הצטרפה לשלב חצי הגמר בגביע ווינר המסורתי. גליל גלבוע הצפונית מהעמק, הביסה 62:77 במלחה את בני השרון החלשה.  

עודד קטש אמר לאחר המשחק: "לא שיחקנו טוב בכלל. כמובן שבשלב הזה לא מוכנים בשיא הכושר ەבשיא התיאום. זה רחוק מאוד מאיך שאני רוצה שזה יראה. יש עוד משחקי אימון, זה חשוב לנצח אותם". על בריאן רנדל: "הוא ודאוול אנשים מדהימים. בריאן הוא סוג של באנקר, תענוג לאמן אותם". 

מאמן בני השרון, דן שמיר אמר: "יש עוד הרבה עבודה. ברור שבתחילת השנה חלק מהדברים לא עובדים. היה חסר לנו אופי שיהיה לנו. מקווה שנדבר גם על זה. הייתה קצת אדישות על המגרש. יש הרבה טעויות, זה טיבעי. אנחנו רק בהתחלה. נתקדם בהמשך".

ברבע הראשון  גליל גלבוע הייתה ידה על העליונה, כאשר משחק נהדר של אלישי כדיר הוליך את הבחורים מהצפון ליתרון6 נקודות בסיומו (16:22). ברבע השני בני השרון ניסתה לצמק מעט עד לכדי לוש נקודת, אב לקראת המחצית פארגו התעורר וקטש ירד ביתרון 7 למחצית (34:41). 

במחצית השניה בני השרון שוב נתקעה מאחור וההפרש הפך לדו ספרי, כאשר דאוול המצויין צלף מכל כיוון ליתרן 11 בסיומו - 51:62. ברבע האחרון בני השרון נעלמה לגמרי מהתמונה, כאשר גליל גלבועȠבראשות רנדלעלתה ליתרון 18 נקודות (54:72). לקראת הסיום לא השתנה הרבה בדרך לניצחון הנהדר של הגליל (62:77).

תגובות

טלספורט בפייסבוק

8