הדוח של פאקו הררה

לפי הדיווחים בתקשורת, הקבוצה הספרדית תהיה משופעת בישראלים בעונה הבאה. בין השמות: תמוז, בן-יוסף, עזרן, שכטר, טועמה, ברדה, שפונגין, ۞גרשווילי, בן-שושן וקולאוטי

יום שני 12 מרץ 2007
אשר גולדברג
פאקו הררה, מנהלה הטכני של אספניול, השלים ביקור ארוך בישראל, לאחר שצפה אמש בהפסדה של מכבי חיפה, יריבת קבוצתו בגביע אופ"א ביום חמישי, לבית"ר ירושלים. מאמן אספניול, וולאוורדה, כבר קיבל את הדו"ח המקצועי ממרגלו הררה. ואכן, יש לו עסק עם שתי קבוצות שונות של חיפה, זו המרוסקת בליגה וזו הזוהרת באירופה.

הררה, שהגיע בליווי ידידו סוכן השחקנים רונן קצב, שילב את ההמתנה למשחק בטדי בצפייה בשני משחקים בליגת העל: מכבי ת"א - מכבי נתניה ומ.ס. אשדוד - הפועל ת"א.

התקשורת הישראלית כבר ידעה לפרסם פתאום דברים, שאפילו מאמן אספניול לא ידע. לא פחות מעשרה (!) שחקנים נרשמו בפנקס של הררה (שאיש לא ראה ולא שמע עליו). השמות שכבר נרשמו ב"פנקס" וחולמים בספרדית לקראת העונה הבאה: טߕטו תמוז, תומר בן-יוסף, יניב עזרן, איתי שכטר, סלים טועמה, אליניב ברדה, יובל שפונגין, רוברטו קולאוטי, עמית בן-שושן וחיים מגראשווילי. שימו לב, חסר רק שוער ו"הר היהודים" בברצלונה יהיה ישראלי לגמרי.

מעניין אילו שופטים רשם הררה בפנקס שלו,̠אבל את זה נוכל לדעת רק בביום חמישי בערב, כשהאחרון ישב ביציע הכבוד במשחק מול מכבי חיפה.
תגובות

טלספורט בפייסבוק