2

לטל נתן נגמרה העונה

בנות רעננה / הרצליה הובסה הערה בביתה 70:58 מול רמת חן ויכולה להתחיל לתכנן את העונה הבאה. רמה"ש הפסידה לבני יהודה במשחק חסר חשיבות עבורה. רמלה לא התקשתה מול אשדוד

יום שני 12 מרץ 2007
בנות רעננה / הרצליה היו תלויות הערב רק בעצמן, כאשר ניצחון היה מותיר אותן בתמונת המאבק על הכניסה לפיינל פור. הרצליה / רעננה עלתה למשחק הביתי בידיעה שמכבי אשדוד הובסה ברמלה ושהיא חייבת ניצחון. אבל גם רמת חן עדיין רוצה פיינל-פור והיא יצאה כשידה על העליונה. במשחק חסר חשיבות גברה בני-יהודה על אנדה רמה"ש.

בנות רעננה / הרצליה - מכבי רמת חן 70:58

 המשחק נפתח בצורה שקולה והרבע בראשון הסתיים בשיוויון 19-19.
ߨמת חן פתחה טוב את הרבע השני,בעיקר בהגנה, והמחצית הסתיימה בתוצאה 31-37 לרמת חן.
החצי השני נפתח באותה מגמה, הגנה חזקה של רמת-חן ואחוזי קליעה רעים של בנות רעננה/הרצליה. היתרון גדל כבר עד 9 בתום הרבע השלישי.
הרבע האחרון היה הӔזדמנות האחרונה של בנות רעננה/הרצליה להציל את העונה אך רמת-חן שמרה על היתרון ואף הגדילה אותו. בסיום 58-70 למכבי רמת חן ששמרה על סיכוי להעפיל לפיינל-פור. רמת חן צריכה להפתיע את רמלה בשבוע הבא ולקוות שרמה"ש תנצח באשדוד.
במידה וזה ߙקרה, תעלה רמת-חן לפיינל-פור על חשבון אשדוד.
בנות רעננה/הרצליה ומאמנם טל נתן, סיימו הערב עונה לא קלה, מלאה פציעות וחוסר מזל.
הם יכולים להתחיל להתכונן כבר לעונה הבאה.

אליצור רמלה - מכבי אשדוד 72:94

מכביȠאשדוד, עוד קבוצה עם יומרות לפיינל-פור, הגיע לרמלה ושיחקה טוב במשך שלושה רבעים, אך רמלה פתחה מבערים ברבע האחרון ורצה ל- 72:94 בסיום. אשדוד חייבת לנצח את רמה"ש בשבוע הבא כדי להבטיח את העלייה. גם במקרה של הפסד היא תוכל לעלות במידה ורמלה תעשה בשבילה את העבודה ברמת-חן.מוניק קורי הובילה את רמלה עם 30 נק'. מקיין קלעה 21 לאשדוד.

במשחק נוסף וחסר חשיבות הפתיעה בני-יהודה את אנדה רמה"ש בחוץ בתוצאה 68:70. שתי הקבוצות כבר הבטיחו את העלייה לפיינל-פור, אנדה מן Ӕמקום השני ובני-יהודה מן המקום השלישי.

תגובות

טלספורט בפייסבוק