עטר: הגמר הזה לא יישכח

נציגי שתי הפיינליסטיות של גביע המדינה ערכו מסיבת עיתונאים לקראת המשחק מחר. ראובן עטר: "את הליגה הפסדנו, אבל לגביע נגיע נחושים". אלישע לוי: "מגיעים עם הרבה ביטחון למשחק"

יום שני 25 מאי 2009
שלמה חסיד
  ביום שלישי בערב ייפגשו באיצטדיון ר"ג בית"ר ירושלים ומכבי חיפה, למשחק גמר גביע המדינה לשנת 2008/09. 

היום (15:00) נערכה במשרדי ההתאחדות לכדורגל, מסיבת עיתונאים לקראת המשחק, בהשתתפותם של מאמני שתי הקבוצות, אלישע לוי וראובן עטר והקפטנים משני הצדדים, אריק בנאדו מבית"ר ואלון חרזי מחיפה.

ראובן עטר, מאמן האלופה היוצאת, התייחס להכנות הקבוצה לקראת המשחק שיכול להעניק לבית"ר תואר העונה, אחרי שאת האליפות היא הפסידה לחיפה: "את הליגה הפסדנו, אבל אנחנו באים לגמר הגביע ואנחנו רעבים לקחת את התואר. אנחנו רעבים ונעשה את המקסימום".

עטר התייחס לגמר המפורסם בין שתי הקבוצות מלפני 20 שנים והשווה: "יש גמרים שלא נשכחים, פעם אחרונה שבית"ר שיחקה מול מכבי חיפה היתה לפני 20 שנה וזה חרוט במוח של כולם, כך שאני לא מאמין שישכחו את הגמר הזה הרבה שנים. זה רגע מאוד משמח לשתי הקבוצות להגיע למעמד הזה, זה מרגש ואני מאוד מקווה שהקהל יהנה מהמשחק"

אריק בנאדו, קפטן בית"ר ירושלים אמר: "אנחנו מגיעים נחושים מאוד לקחת את הגביע. זה חשוב מאוד למועדון אחרי עונה מאוד קשה שעברנו, רוצים את הגביע בכל מחיר ונעשה הכול כדי לקחת אותו. שמחה של גביע זו שמחה ספונטנית, שמחה מתפרצת ואדירה וזה כיף גדול"

אלישע לוי, מאמנה של מכבי חיפה שזכה רק ביום שבת האחרון בתואר ראשון שלו בקריירה, ינסה להשיג תואר שני בתוך שבוע: "אי אפשר לתאר את ההרגשה לזכות בתואר ראשון, זו הרגשה נפלאה אבל אין זמן לחגוג, אנחנו מתכוננים בשיא הרצינות למשחק ביום רביעי.  הזכיה שלנו באליפות בנתניה, צריכה לתת לנו ביטחון. לא בכל שנה יש הזדמנות לזכות בגביע".

אלון חרזי: "יושב לידי מאמן בית"ר ירושלים שעימו זכיתי בדאבל האחרון, כך שעברו הרבה שנים מאז. אין ספק שלחוות הרגשת דאבל זו הרגשה מאוד מיוחדת, חברי אריק חווה את זה בעונה שעברה ומקווה לחוות זאת שוב"

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק