מוריניו באינטר עד 2012

חוזה מוריניו שם קץ לשמועות שקשרו אותו לאימון ריאל מדריד בעונה הבאה, וחתם חוזה חדש להארכת העסקתו כמנג'ר אלופת איטליה, אינטר מילנו, עד 2012. סטראכן התפטר מסלטיק

יום שלישי 26 מאי 2009
מערכת TELESPORT
 מנג'ר העל הפורטוגזי, חוזה מוריניו, חתם הערב חוזה העסקה חדש באינטר, עד יוני 2012. ההסכמה על המשך והארכת העסקתו של מוריניו באה על אף העובדה כי הוא חתום כבר עד סוף עונת 2011. 

החתימה באה על רקע שמועות עקשניות שקשרו את מוריניו לאימון סגנית אלופת ספרד, ריאל מדריד בעונה הבאה, במקומו של חואנדה ראמוס. רק בשבוע שעבר אמר מוריניו "שאינו בטוח במאת האחוזים, אם יישאר באיטליה גם בעונה הבאה ", אך כעת נראה כי נמלך בדעתו להוביל את הנראזורי אל מחוזות הצלחה נוספים, כשהכוונה היא בעיקר לתואר אלופי אירופה, בו לא זכו מאז 1965.

 דובר המועדון המילאנזי יצא בהודעה לתקשורת ובה נאמר כי "הסיבה להארכת חוזהו של מוריניו נובעת מרצונו של המאמן להמשיך במיזם בו הוא עצמו החל לפני כשנה. זוהי עדות למחויבתו של המאמן אל המועדון ולרוח הניצחון שלו."

רק בסוף השבוע האחרון, זכתה אינטר באליפות ה-17 במספר שלה. כמו כן, דווח כי דייגו מיליטיו, חלוצה של גנואה, וטיאגו מוטה, קשרם של הג'נובזים, יצטרפו בעונה הבאה לסגלו של מוריניו ויהוו חיזוק לסגל החזק ממילא של אינטר.

סטראכן התפטר מסלטיק

גורדון סטראכן
, המנג'ר הסקוטי של קבוצת הפאר גלאזגו סלטיק, התפטר הערב מאימון הקבוצה. התפטרותו של סטראכן הגיעה לאחר אובדן האליפות של קבוצתו ליריבה המרה-ריינג'רס, לאחר ארבע אליפויות רצופות של ה-"בוהויז".

הסקוטי הבינלאומי לשעבר בן ה-52, הביא למועדון הישגים נאים בדמות שלושה תארי אליפות, גביע אחד והופעה מכובדת בשלב 16 הגדולות של ליגת האלופות, מאס  ככל הנראה, בביקורת שמתחו עליו אוהדי הקבוצה והתקשורת המקומית ועל היעדר הגיבוי מצד הנהלת המועדון.

סטראכן נפרד מהמועדון באומרו "נהניתי מהזמן המדהים במועדון ואני בהחלט עצוב בשעה שאני עוזב את המועדון הגדול הזה."

כעת נותרת השאלה בעינה, מי ימלא את החלל העצום שהותיר אחריו הג'ינג'י על ספסל המארחת בסלטיק-פארק. יו"ר המועדון ג'והן ריד והמנכ"ל פטר לוואל כבר הביעו התעניינות במועמדים כגון מנג'ר ווסט ברומיץ' ושחקן סלטיק בעבר-טוני מואובריי, מאמן העולה החדשה לפרמייר ליג, בארנלי- אואן קויל, מנג'ר מאת'רוול-מארק מקגי, מנג'ר דאנדי יונייטד-קרייג לווין ומנג'ר וולבס ומאמן נבחרת אירלנד בעבר, מיק מקארתי.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק