שניידר עדיין שותק

אי הבהירות התקציבית במכבי ת"א בעונה הבאה ממשיכה לעקב את ההכנות של הצהובים לקראת העונה הבאה, שניידר עדיין שותק ובמועדון מתכננים קיצוץ רוחבי של 30 אחוזים בשכר השחקנים

יום שלישי 26 מאי 2009
אשר גולדברג
במכבי ת"א כבר מכינים את התוכניות לגבי הקיצוץ התקציבי שיכול בשנה הבאה. ראשי הקבוצה, אביב בושינסקי, עוזי שעייה ואבי נימני ימתינו לשבוע הבא, בו הם מתכננים להזמין שחקנים במועדון לשיחות אישיות ולהשמיע להם את התוכניות לעונה הבאה.

בעקבות אי הוודאות לגבי התקציב, כל נושא הרכש הישראלי והזר, מחנה האימונים והצוות המיקצועי עדיין מצוי בערפל. הבעלים של הקבוצה, אלכס שניידר עדיין עושה מאמצים לחפש שותף שיעזור לו בניהול הקבוצה, אך במקביל משאיר את אנשי המועדון במתח.

במכבי לא לוקחים סיכונים ומכינים כבר את תוכנית המגירה, שהיא הכנת קבוצה בתקציב מזערי, שינוע בסביבות ה-20 מליון ש"ח. ל-telesport נודע כי ההתחיבויות השוטפות של שכר שחקנים הן 18 מליון ש"ח אותם ראשי המועדון רוצים לקצץ ב-30 אחוזים לפחות.

בין השמות שיתבקשו לקצץ מצויים מאור בוזגלו, יניב עזרן וגיז'ירמו ישראלביץ', אותם שחקנים בעלי שכר של למעלה מ-200 אלף דולר. בתוך כך ינסו בקבוצה למכור את יוסי שיבחון ויבוראין בכדי לחסוך את שכרם, במידה ולא תמצא קבוצה לשניים האחרונים, גם הם יתקבשו לקצץ כמו האחרים.


בוזגלו. יסכים לקיצוץ?

לשחקנים שיתבקשו לקצץ, יובהר חד משמעית כי במידה והם יסרבו לחתוך בשכר הם יצטרכו להתאמן עם הנוער והחוזה שלהם אפילו לא יופקד בבקרה, לשחקנים כבר עבר מסר ראשוני, וחלקם כבר מתעיצים עם הפרקליטים שלהם.

במכבי ינסו למכור את דולי ג'ונסון לקבוצה באירופה ובמקביל למצוא קבוצה גם לאסוס ולרודי חדד, נכון לרגע זה אין קופצים על השחקנים ובמכבי עושים מאמץ גדול למצוא להם קבוצות שיקלטו אותם.


דולי. מחפשים לו קבוצה.

אבי יחיאל ומושיקו מישאלוב מסיימים חוזה ואין לקבוצה רצון להמשיך עימם את ההתקשרות. חמישה שחקני נוער יעלו לקבוצה הבוגרת, שבין השמות הבולטים יהיו ניסו קפילטו, קפטן נבחרת הנוער של ישראל.

במועדון מקווים כי שניידר יודיע בזמן הקרוב על גובה התקציב ובמקביל ימצא שותף עסקי שיעזור מאוד להציל את תקציב הקבוצה.
 

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק