נתנו תצוגת כדורגל

ראובן עטר מאושר וגאה: "היה משחק הירואי ותצוגה מדהימה. יש גמרים שלא שוכחים ואני בטוח שגם זה ייכנס לפנתיאון ובגדול". אריק בנאדו: "אין יותר מאושר ממני"

יום שלישי 26 מאי 2009
מערכת TELESPORT

בית"ר ירושלים השאירה את גביע המדינה בארון הצהוב-שחור לעונה נוספת, אחרי שגברה בגמר על מכבי חיפה בתוצאה 1:2.


המאמן המאושר, ראובן עטר, אמר לאחר המשחק: "זה תואר ראשון שלי, אבל חשוב יותר תואר של בית"ר. אני מאוד גאה בשחקנים, היה משחק הירואי ותצוגה מדהימה במחצית הראשונה. עברתי מלחמה יומיומית השנה, בניסיונות להדוף את כל מה שקרה מסביב. כשהצלחנו לעשות את זה, שיחקנו טוב. זה לא הספיק לאליפות, אבל באנו היום ונתנו תצוגת כדורגל". 

"יש בניצחון הזה הרבה עוצמה. זה משהו אחר לגמרי מזכייה כשחקן. כמאמן, ההישג הרבה יותר גדול, וזה עושה אותי מאושר. בתקופה הזאת הקבוצה בחוסר ודאות, אבל הצלחנו להתעלות על עצמנו. זה לא רק מהיום, זה רק הפיניש. חיפה לקחה את האליפות בזכות כי אנחנו היינו במצב אחר, אבל הוצאנו את המקסימום מהקבוצה. אתם יודעים מה בית"ר שווה, אני לא רוצה לחשוב הלאה, עכשיו אני עסוק רק בחדר ההלבשה ורוצה לחגוג".

"לפעמים יש גמרים שלא שוכחים ואני בטוח שגם זה ייכנס לפנתיאון ובגדול. זה נראה כמו סוף עידן, אבל זה לא בטוח. היה חסר לי מישהו שהיה צריך להיות שותף לחגיגה שלנו. ארקדי גאידמק בנה את הקבוצה והביא אותה לאן שהיא הגיעה בשלוש השנים האחרונות. אני מקווה שזו לא מתנת פרידה, אבל אם כן, אני שמח גם בשבילו".

ראש עיריית ירושלים, ניר ברקת חגג עם הקבוצה על כר הדשא: "הרבה כבוד הביאו שחקני בית"ר היום, למרות הקשיים. משהו ירושלמי עבד היום, הנחישות והרצון. נאחל לכולנו ולבית"ר הצלחה בגדול".


ברק יצחקי אמר: "עברנו עונה לא קלה, ואפילו קשה. כל העניין עם הבעלים וחוסר הודאות לא היה קל, אבל לפחות זכינו בגביע וסיימנו טוב. בית"ר מספיק גדולה כדי להתמודד עם הרבה דברים. נקווה שמישהו יקנה את המועדון כי אסור שנתפרק".הקהל הירושלמי, הערב

אריק בנאדו אמר: "אין יותר שמח ממני. הגיע לנו היום לנצח את המשחק. התגוננו ברובו של החצי השני, אבל חיפה לא הגיעה להרבה מצבים. בכל מקרה, חיפה קבוצה טובה ואני מברך אותה על האליפות, זה התחלק יפה ביננו".

"זה היה מלחיץ שחיפה חזרה, והפנדל היה יכול לשנות את המומנטום. למזלנו זה נגמר כמו שרצינו. כשאתה מוביל 0:2 אתה הולך אחורה, אין לך שליטה על זה".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק