חיפה עשתה עונה אדירה

אלון חרזי מסתכל על חצי הכוס המלאה, ומתנחם באליפות. אלישע לוי: "התחלנו נהדר, יצרנו הזדמנויות ולא ידענו להבקיע. בית"ר עשתה גול בהזדמנות הראשונה שלה. הסיבה שהפסדנו היא רק כי לא ניצלנו מצבים"

יום שלישי 26 מאי 2009
מערכת TELESPORT
מכבי חיפה תיאלץ להסתפק בתואר אחד העונה. אחרי שהבטיחה לעצמה את אליפות המדינה ביום שבת האחרון, נכנעה הקבוצה של אלישע לוי לבית"ר ירושלים בגמר גביע המדינה 2:1 ואיבדה את הדאבל.


אלישע לוי אמר לאחר המשחק: "התחלנו נהדר, יצרנו הזדמנויות ולא ידענו להבקיע. בית"ר עשתה גול בהזדמנות הראשונה שלה. במחצית השניה עשינו הכל כדי לחזור למשחק, אבל היה מאוחר מדי. הסיבה שהפסדנו היא רק כי לא ניצלנו מצבים".


אלון חרזי הוסיף: "שלטנו בפתיחה, שיחקנו טוב והגענו למספר מצבים שהתפקקשו בפעולה האחרונה. בית"ר מהתקפה אחת נכנסו למשחק, וזה הוציא לנו את כל האוויר. מאז הגול בית"ר שלטה עד המחצית ללא עוררין, הם כבשו שני שערים והיו יכולים לכבוש את השלישי". 

"חיפה של העונה ראויה לכל המחמאות. במאני טיים זה לא הספיק, אבל אני מברך את בית"ר על הזכיה בגביע. מכבי חיפה עשתה עונה אדירה".


השוער, ניר דוידוביץ' אמר: "יש טעם של החמצה, אבל לא הגיע לנו לנצח. אנחנו לא יכולים לומר שלא רצינו לזכות בדאבל, עשינו דרך קשה עד לגמר אבל דווקא במשחק הזה הכל התפקשש וחבל".

"אני בטוח שנוכל לעשות עוד הישגים ועונות יפות וננסה כבר בשנה הבאה להגיע לאותו המעמד כדי להצליח בו. אין לי בדיוק הסבר למה לא הגענו שיחקנו טוב במחצית הראשונה למרות שפתחנו טוב".


דקל קינן הוסיף: "ההבדל העיקרי בינינו ובין בית"ר הוא שהם משני מצבים עשו שני גולים ואנחנו משני מצבים עשינו שער אחד. עוד יומיים נחזור להכרה מלאה, ניזכר באליפות ונתעודד, אף פעם לא נעים להפסיד".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק