כל הישראלים הפסידו

רולאן גארוס: דודי סלע הובס בסיבוב השני על ידי המדורג 13 בעולם מריאן סיליץ' הקרואטי 6:0 6:3 6:1. הפסד גם לארליך עם בן זוגו, ולאנדי רם רם ומקס מירני בסיבוב הראשון בזוגות

יום רביעי 27 מאי 2009
מערכת TELESPORT
דודי סלע הפסיד לקרואטי מריאן סיליץ' המדורג 13 בעולם, בסיבוב השני של טורניר הרולאן גארוס. סלע הפסיד בשלוש מערכות 6:0 6:3 6:1.

סלע שעשה היסטוריה אישית כשהעפיל לראשונה לגראנד סלאם של צרפת, ניסה לנצח את המדורג 13 בעולם, ללא הצלחה.

מערכה ראשונה. סלע מובס

סלע פתח רע את המשחק, נשבר ופיגר 3:0. ההמשך היה לא פחות גרוע. סלע המשיך להביך את עצמו עד פיגור 5:0  והפסד במערכה 6:0.

מערכה שנייה. שיפור קל

סלע כמעט והצליח לשבור את איליץ' במשחקון הראשון, אך לא ניצל שתי אפשרויות שבירה והפסיד, 1:0. ההמשך היה טוב יותר וסלע שמר על מכות ההגשה עד לשיוויון 2:2. אלא שאז סלע שוב נשבר בדרך לפיגור 4:2. סלע שמר על מכות ההגשה, אבל הפסיד במערכה 6:3 בתקווה לשיפור נוסף במערכה השלישית.
איליץ'. כושר מצוין

מערכה שלישית

סלע שיחק גרוע בפתיחת המחצית השנייה ונקלע לפיגור 3:0. ההמשך היה גרוע לא פחות. סלע הפסיד 6:1 וסיים את דרכו בטורניר היחידים.


ארליך לא הסתדר בלי אנדי

הערב הלא מוצלח של הישראלים ברולאן גארוס נמשך גם בגיזרת הזוגות. יוני ארליך, ששיחק לראשונה בטורניר גראנד סלאם בלי אנדי רם, הפסיד עם בן זוגו החדש רוהן בופאנה ההודי לצמד הספרדי ארגנטינאי, גיז'רמו לופז וסרחיו רוטימן 6:4 ו-7:6.

ארליך ובן זוגו התקשו מאוד במערכה השניה והפסידו תוך 20 דקות 6:4 במשחק חד צדדי. במערכה השניה ארליך ובן זוגו עשו קולות של קאמבק והקשו על יריביהם, אך נכנעו בסופו של דבר 7:6 במערכה, אחרי שובר שיויון ארוך מאוד, שבסיומו ניצחו לופז ורוטימן 10:2 ו-0:2 במשחק כולו.


גם אנדי ומירני נכשלו

באותו מגרש שבו הפסידו ארליך ובופאנה, נחלו הפסד מיד לאחר מכן גם אנדי רם ובן זוגו מקס מירני, כשנכנעו בסיבוב הראשון לווסלי מודי ודיק נורמן בתוצאה 7:6, 6:3. 

המערכה הראשונה היתה צמודה, והצמד הישראלי/בלארוסי נכנעו רק לאחר שובר שוויון. המערכה השניה היתה קלילה עבור הצמד הבלגי-דרום אפריקני, ששברו פעמיים בדרך לניצחון במערכה ובמשחק.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק