חיכיתי הרבה זמן לרגע הזה

תיירי הנרי מאושר אחרי זכיה ראשונה בליגת האלופות. קרלס פויול: "זאת עונה היסטורית". סמואל אטו: "יש אלוהים". אנדרס אינייסטה: "מקדיש את הניצחן למשפחה, לחברה ולכל קטלוניה"

יום חמישי 28 מאי 2009
מערכת TELESPORT
 מיד עם שריקת הסיום הלילה באצטדיון האולימפי ברומא, שחקני ברצלונה הסתובבו באקסטזה על כר הדשא, בידיעה שהם נרשמו באותיות זהב בספר ההיסטוריה של המועדון המפואר, ובפרט של הכדורגל האירופי בכלל, אחרי שהשלימו "טרבל" היסטורי.

מאמן הקבוצה פפ גווארדיולה, ידע להודות לשחקניו בסיום: "התמזל מזלי לאמן שחקנים נפלאים כאלה. נהנה מהניצחון עכשיו, ואחר כך נתחיל לחשוב על העונה הבאה".


ככה יעשה לאיש שהוביל את ברצלונה לטרבל היסטורי (Getty Images)

קפטן הקבוצה, קרלוס פויול הדגיש את ההישג של קבוצתו: "זכינו העונה בכל התארים האפשריים, זאת עונה היסטורית".

תיירי הנרי, שסוף כל סוף, זכה בתואר היחיד שהיה חסר לו בקריירה המדהימה שלו, היה נרגש במיוחד בסיום: "חיכית כל כך הרבה זמן לרגע הזה. חמש הדקות האחרונות של המשחק היו הארוכות בחיי. כשאתה משחק מול הקבוצה הטובה בעולם, אתה אף פעם לא יודע מה הולך לקרות".

כובש השער הראשון, סמואל אטו, שמעט למצוא את הרשת לאחרונה: "יש אלוהים והוא עזר לי בדיוק ברגע הנכון. אני מאושר ואין לי ספק שאנחנו ראויים לתואר".

אנדרס אינייסטה: "אין לי מילים לתאר את מה שאני מרגיש. הניצחון מגיע לנו ואני מקדיש אותו למשפחה שלי, לחברה שלי ולכל קטלוניה".

צילומים: Getty Imagesתגובות

9

טלספורט בפייסבוק