מכבי עדיין השולטת בפת

שער ניצחון של עומר גולן (84) במשחק חלש של שתי הקבוצות נתן ניצחון ללוזונים בדרבי של אם המושבות. אייל לחמן על זמן שאול

שבת 06 ינואר 2007
מערכת TELESPORT

באחד המשחקים החלשים  העונה ניצחה מכבי פתח תקוה 0:1 את הפועל פתח תקוה ושמרה על העליונות שלה באם המושבות.

עומר גולן כבש את שער הניצחון 7 דקות לסיום המשחק  והעלה את מכבי למקום ה-4 בטבלה, מעל למכבי תל אביב, כשהוא משחזר במדויק את התוצאה בין שתי הקבוצות מהמחזור הראשון.

בקבוצה של אייל לחמן יצטרכו לבמע זעזועים בזמן הקרוב מכיוון שאחרי 15 מחזורים הקבוצה עדיין עם ניצחון אחד ו-7 נקודות בלבד, מה גם שהרוחות עדיין סוערות אחרי התקרית האלימה
בה היה מעורב לחמן.

מחצית ראשונה

פתיחת המשחק הייתה דווקא של הפועל, כשהחלוץ הותיק, מוטי קקון, מגיע להזדמנות ראשונה, אבל אוהד כהן עצר את הבעיטה שלו, כמו גם את הבעיטה של סעיד מקאסי כמה דקות לאחר מכן. כל זאת אחרי שבלסינק קאקו נגח לידיו של ויסוקר בדקה ה-8, אחרי הגבהה של עמר.

בדקה ה-32 ניסה עומר גולן להפתיע את ויסוקר מזוית קשה, אך השוער הלא מנוסה היה במקום. המחצית הראשונה הסתיימה בצורה חלשה מבחינת שתי הקבוצות, שלא ייצרו כדורגל טוב וגם לא הבקיעו. לקראת סיום המחצית נגח אלנתן סלמי כדור שפגע בקרקע ועלה למשקוף.

מחצית שניה

אם במחצית הראשונה עוד היו כמה פעולות טובות במשחק, בשניה רמת המשחק המשיכה להדרדר לאחד המשחקים החלשים העונה.

אחרי 83 דקות שחונות, הגיע השחקן הטוב במגרש, לפחות בפוטנציאל, עומר גולן, והכניס לרשת כדור שקיבל מדני פרדה, המחליף של גיא לוזון. 0:1 למכבי.

הרכבים

מכבי פ"ת: אוהד כהן; אסמעיל עמר, מוראד מגמאדוב, קובי גנון, נאור פסר; דידי אונגר, בלסינג קאקו, אורי לוזון (סולי צמח/46); רוביל סרסור, עומר גולן, פטריק סופו (דני פרדה/63).

הפועל פ"ת: ברק ויסוקר; עומרי קנדה, הרצל לוי, זאב חיימוביץ', מעוז סמיה; מאור בוזגלו (שמעון אבוחצירא/60), יניב לוזון, צ'ק גדיאגה, אלנתן סלמי (יוסי דורה/76); סעיד מקאסי, מוטי קקון. 

שופט: משה בוחבוט

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק