עשינו את כל הטעויות האפשריות

פיני גרשון מפיק לקחים מההפסד: "פשוט אסור לנו להיראות ככה". גודס: "במלחה שום דבר לא גמור". טריי סימונס: "אין יריבות ביני לבין מכבי"

יום חמישי 08 אוקטובר 2009
שלמה חסיד
 במכבי ת"א קיבלו לא מעט חומר למחשבה בעקבות ההפסד להפועל ירושלים בגמר גביע ווינר.

מאמן הקבוצה, פיני גרשון, אמר: "אנחנו נשתדל ללמוד מהמשחק הזה. עשינו הערב הרבה טעויות, למעשה את כל הטעויەת האפשריות, וזה מה שהוביל להפסד שלנו. אנחנו ניקח את קלטת המשחק, ננתח אותה ונלמד ממנה ואני מאמין שנשתפר. עשינו תשעה משחקי אימון לפני המשחק הזה וזה המשחק שנלמד ממנו הכי הרבה".


אלן אנדרסון אמר: "אני חושב שההגנה שלנו היום לא היתה מספיק טובה, ולכן הפסדנו את המשחק. לפעמים זה טוב להפסיד בשביל ללמוד, ואם כבר להפסיד עדיף שזה יהיה במשחק פחות חשוב מהליגה. אני מאמין שניקח מהמשחק הזהĠאת הדברים הטובים שלו ונלמד מהטעויות כי אנחנו יכולים וצריכים לשחק הרבה יותר טוב".

מאמן הפועל ירושלים, גיא גודס, אמר: "זה משמח אותנו מאוד להביא תואר ראשון לקבוצה, ועוד לפני הקהל המדהים שלנו. נכון שפתחנו את המשחק לא טוב, אבל הקהל כדרכו המשיך לעודד, ושידר לשחקנים שזה לא גמור. זה סייע לנו לחזור לעניינים. אני שבע רצון מהיכולת שלנו למרות שיש לנו עוד מה לשפר".

מצטיין המשחק, טריי סימונס, אמר: "משמח אותנו מאוד לנצח את המשחק. אין שום יריבות אישית ביני לבין מכבי או פיני גרשון, ואני מרוצה מאוד בשביל הקבוצה שלי ופחות חשוב לי מי היריבה. נקווה שנלמד מהמשחק הזה, נקבל ביטחון ונמשיך להשתפר, כי עם כל הכבוד לניצחון הערב, זה עדיין לא נותן לנו נקודות בליגה".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק