שפונגין מבוקש במכבי חיפה

האלופה תחליט בשבוע הבא מי השחקנים שיעזבו, אבל בונה על ריענון משמעותי. יובל שפונגין ויוסי שיבחון ממכבי ת"א הם היעד הראשון של נשיא מכבי חיפה, יעקב שחר

יום חמישי 28 מאי 2009
אשר גולדברג
מכבי חיפה, מתכננת את מסיבת הסיום והזכיה באליפות לשבוע הבא, אבל כבר הולכת קדימה לקראת מוקדמות ליגת האלופות, בידיעה ברורה שהקבוצה הנוכחית, אם לא תעבור שינוי מהפכני בהרכבה ובסגל השחקנים, לא תוכל להגיע ליעד המצופה שהוא שלב הבתים של ליגת האלופות.

ביום ראשון תפרסם מכבי חיפה את שמות השחקנים שאינם מתוכננים להמשיך בעונה הבאה, כאשר הקפטן אלון חרזי, יוזמן לשיחה ובה יובהר לו שהתוכניות לגביו הם לסיים את דרכו כשחקן פעיל, ולקבל תפקיד מקצועי באגודה.

שמות נוספים שנמצאים בדרך החוצה הם רוני גפני, עומרי אפק וככל הנראה גם טאמביקוסי פאנטיני. השמות החמים הרגילים, אבירם ברוכיאן וברק יצחקי, יהיו קשים להשגה ומחירם לא יקל על הגעתם לחיפה.

מי שכן נמצאים בתוכניות ואפשר להביא אותם במחירים סבירים לשוק וכפי שפורסם ב-telesport הם יוסי שיבחון וגם המגן הימני יובל שפונגין, שבמכבי חיפה מאוד מעוניינים בו וכבר בשבוע הבא תיעשה פנייה לאבי נמני, ואביב בושינסקי.

שפונגין, הוא תוצר של מכבי ת"א, אבל בקבוצה שאמורה לשדרג את שכרו, יש הוראה לשחרר ולמכור כל שחקן שמועדון אחר יציע ואם המו"מ יבשיל, השניים יימכרו. 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק